وکیل مالیاتی با سابقه در تهران

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی شخصی است که در انجام تمام امور حسابداری و کارهای مالیاتی از مهارت و دانش بالایی برخوردار است. همچنین آشنایی کاملی با مراحل پیگیری پرونده‌های مالیاتی دارد. مهم‌تر اینکه هنگام شرکت در جلسات دادگاه‌های حقوقی با توانایی بالایی از حقوق شما دفاع می‌کند. در واقع وکیل مالیاتی سعی می‌کند پرداخت مالیات را برایتان به کمترین میزان برساند. خوب است بدانید وکلای مالیاتی علاوه بر حوزه حقوقی و آشنایی کامل با مفاهیم اقتصادی در زمینه کیفری هم فعالیت دارند.‌

وکیل مالیاتی کیست؟

وکیل مالیاتی یک وکیل پایه یک دادگستری است که از پیچیده‌ترین قانون‌ها و مقررات حقوقی در رابطه با امور مالیاتی اطلاع دارد. مهم‌تر اینکه طیف وسیعی از موضوعات مربوط به مالیات‌ها و همچنین تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی را به همراه مشاوره حقوقی در حوزه ساختار مالی مشاغل را مورد رسیدگی قرار می‌دهد. البته نمونه‌های مختلفی از تخصص در حوزه امور مالیاتی و موضوعات مرتبط با مالیات وجود دارد؛ ولی ما در ادامه تنها دو حیطه تخصصی از وکیل مالیاتی را معرفی می‌کنیم:

وکیل مالیات بر ارث

وکلایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند به طور کامل از قانون‌های مرتبط با مالیات بر ارث آگاهی دارند. بنابراین می‌توانند در خصوص برنامه‌ریزی املاک اعم از خرید و فروش آن مشاوره‌های زیادی ارائه دهند. مهم‌تر اینکه به افراد اطمینان می‌دهند که دارایی و اموالشان پس از مرگ طبق آن چیزی که آن‌ها تمایل دارید تقسیم می‌شود‌.

در این میان وکیل مالیاتی به شما کمک می‌کند مطابق با پیچیدگی‌های زیادی که در قانون‌های مالیات بر ارث وجود دارد وراث مقدار بدهی مالیات را با کمترین مقدار ممکن پرداخت کنند. سپس بالاترین سود دارایی‌هایی باقیمانده به وراث تعلق بگیرد.‌

Tax lawyer

وکیل مالیات بر ارزش افزوده

اگر جزو صاحبین مشاغل مختلف هستید مطمئناً با راهنمایی و کمک گرفتن از وکیل مالیاتی در تهران یا شهرستان می‌توانید تمام کارهای مالیات بر ارزش افزوده را به طور قانونی در مسیر مطلوبی پیش ببرید. البته وکیل مالیات بر ارزش افزوده مانند سایر وکلای حقوقی از جمله وکیل ثبتی باید دارای اعتبار لازم باشد. همچنین مجوز وکالت قانونی در مراجع قضایی را هم داشته باشد.

وظایف وکیل مالیاتی

وکیل مالیاتی می‌تواند اطلاعات مفیدی را در مورد کلیه موضوعات مالیاتی از قبیل مالیات برای نقل و انتقال و همچنین مالیات بر حقوق را در اختیار شما قرار دهد. مهم‌تر اینکه وکیل متخصص مالیات می‌تواند در برگ تشخیص مالیاتی از طرف دادگاه اعتراض وارد کند. یکی دیگر از وظایف وکلای مالیاتی تهیه و تنظیم تمام اظهارنامه‌های مالیاتی به همراه دفاعیات لازم است.

وکلای مالیاتی وظیفه دارند به تمام تعهداتی که در قرارداد خود با موکل قید کرده‌اند عمل کنند و رضایت شخص را به دست آورند. لازم است وکیل مالیاتی با در نظر گرفتن تمام ابعاد حاکم بر مالیات نیز موضوعات مختلف پرونده‌های مالیاتی را رسیدگی کند. سپس با توجه به درخواست و شرایط موکل خود بهترین تصمیم و راهکار را انجام دهد‌. یادتان باشد خیلی مهم است که وکلای مالیاتی صادق و رازدار باشد و با کمترین هزینه اما بهترین خدمات اعتماد شما را جلب کند.

وکیل مالیاتی در تهران

اهمیت بهترین وکیل مالیاتی

یک وکیل مالیاتی با سابقه در تهران یا شهرستان در رسیدگی و پیگیری پرونده‌های مالیاتی در زمینه‌های مختلف نقش بسزایی دارد. بنابراین تا حد ممکن از بروز هر گونه ضرر و زیان مالی جلوگیری می‌کند. در واقع یک وکیل مالیاتی متبحر با فراهم کردن شرایط مناسب و ایده آل در پرونده‌های مالیاتی باعث سرعت بخشیدن به روند دادرسی پرونده در دادگاه‌های حقوقی می‌شود. از طرفی با مهارت بالایی این گونه دعاوی حقوقی را حل و فصل می‌کند‌‌. در نهایت به شما کمک می‌کند تا در پرونده‌های قضایی مالیاتی خود به بالاترین حقوق مالی برسید.

سخن پایانی

دقت کنید مالیات جزو مهم‌ترین منابع دولت به شمار می‌آید که از طریق افراد حقیقی و حقوقی در کشور تأمین می‌شود. در واقع پرداخت مالیات باعث افزایش رشد اقتصادی در جامعه می‌شود از این رو پرداخت مالیات در کشور از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین در هنگام مشکلات اقتصادی و بررسی موضوعات مالیاتی باید با بهترین وکیل مالیات با سابقه در تهران یا شهرستان مشورت کنید.

چنانچه تمایل دارید وکلای مالیاتی در مجموعه‌ گروه وکلا ایران دادگستر در حل دعاوی مالیاتی شما را راهنمایی خواهند کرد. پس اگر دارای پرونده مالیاتی ساده و یا پیچیده در اداره مالیات هستید به شما توصیه می‌کنیم برای مشاوره و راهنمایی با کارشناسان حقوقی مالیات گروه وکلا ایران دادگستر در ارتباط باشید.

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *