وکیل شهرداری در تهران با مناسب ترین هزینه

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
وکیل پایه یک شهرداری

وکیل شهرداری شخصی است که به جدیدترین مقررات و آیین‌نامه‌های قید شده در شهرداری اشراف کاملی دارد‌‌. همچنین با کمیسیون‌های شهرداری و البته چگونگی رسیدگی به پرونده اختلافات این نهادها آشنا است. بنابراین یک وکیل متخصص امور شهرداری با استناد به این قوانین و آیین‌نامه‌ها می‌تواند از حقوق شما دفاع کند.

پس اگر مشمول جریمه‌های سنگین شهرداری شده‌اید به طوری که پرداخت آن برایتان امکان‌پذیر نیست و یا به شما مجوز ساخت‌وساز داده نمی‌شود در چنین شرایطی بهتر است از یک وکیل شهرداری کمک بگیرید.

وکیل شهرداری

وکیل شهرداری در واقع مانند یک وکیل ملکی نیز مشاور حقوقی و وکیل متخصص امور شهرداری است که وظیفه دارد شما را در هنگام وقوع مشکلات در حوزه‌های مختلف شهرداری همراهی و حمایت کند. از آنجایی که افراد عادی شناخت زیادی از آیین‌نامه‌های شهرداری ندارند بنابراین وکیل امور شهرداری این اجازه را دارد تا به جای موکل خود دادخواستی را تنظیم کند و برای رسیدگی به پرونده موکل خود به جای او در جلسات دادگاه شرکت کند‌.

وکیل شهرداری کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل شهرداری تهران

مطمئناً وکیلی در تهران و یا شهرستان می‌تواند در امور تخصصی شهرداری شما را کمک کند که به روز باشد. یعنی از جدیدترین قوانین وضع شده در شهرداری مطلع باشد. همچنین امین و امانت‌دار باشد، یعنی تمام اطلاعات شما را به خوبی نزد خود نگهدارد. مهم‌تر اینکه از تجربه و مهارت بالایی برخوردار باشد‌ همچنین با کم‌ترین هزینه در مدت زمان کوتاهی شما را به نتیجه مطلوبی برساند.

هزینه وکیل شهرداری

عوامل متعددی در تعیین دستمزد بهترین وکیل شهرداری در تهران و شهرستان‌ها تأثیر دارد مانند:

 • تجربه وکیل
 • موضوع پرونده
 • مدت زمان پرونده و غیره

ولی در این میان وکلای پایه یک دادگستری در گروه‌ وکلا ایران دادگستر سعی کردند هزینه های وکیل شهرداری را با بررسی موضوعات مختلف در خصوص پرونده های شهرداری در مناسبت‌ترین حق‌الزحمه قرار دهند. از طرفی با تجربه بالایی که کارشناسان حقوقی گروه وکلا ایران دادگستر دارند در کوتاه‌ترین زمان ممکن پرونده شما را به نتیجه می‌رسانند. بنابراین در طی رسیدگی به پرونده حقوقی مربوط به شهرداری شما مجبور به پرداخت هزینه های اضافه در مبالغ گزاف به ادارات مختلف نیستید.

وکالت شهرداری

وکیل شهرداری در تهران با مناسب هزینه

اصولاً پرونده های دعاوی مربوط به شهرداری در کلان‌شهرها از جمله تهران بیشتر از دیگر شهرها است.‌ بنابراین وکیل شهرداری در تهران با آگاهی و تسلط بیشتری نسبت به قوانین شهرداری روند پرونده‌ها را پیگیری می‌کند. در این میان موسسه حقوقی گروه وکلا ایران دادگستر با بهره‌گیری از تعدادی وکلای باسابقه و تسلط بر تمام قوانین و مصوبات شهرداری به سادگی می‌توانند در مدت زمان کوتاهی پرونده شما را با مناسب‌ترین هزینه وکیل شهرداری پیگیری کنند به نتیجه موفقی برسانند.

خدمات وکیل شهرداری در تهران

هر وکیلی که در حوزه شهرداری تبحر لازم را دارد به عنوان وکیل شهرداری باید وظایف و مسئولیت‌هایی را به موکلین خود ارائه دهد‌ مانند:

 • اعتراض به تغییر کاربری زمین
 • تنظیم شکایت کیفری علیه شهرداری
 • اعتراض به رعایت نکردن شهرداری نسبت به برخی مقررات
 • تهیه و تنظیم لایحه و اظهارنامه به همراه تشکیل پرونده حقوقی
 • دفاع از موکل خود در صورتی که شهرداری برای او پروانه ساخت صادر نکند‌.
 • شکایت از مشاغلی که زیاد سروصدا می‌کنند و باعث سلب آسایش دیگران می‌شوند
 • شکایت از شهرداری به علت تخریب مکانی که به شکل کاملاً غیرقانونی انجام گرفته است.
 • ارائه مشاوره آنلاین، تلفنی یا حضوری به صورت تخصصی در زمینه دعاوی و شکایت‌های شهرداری
 • دفاع از حقوق مالی افراد حقیقی و حقوقی در محاکم قضایی در برابر اعتراضات و تصمیمات برخی ارگان‌ها و سازمان‌ها مثل شهرداری

وکیل شهرداری

مزایای اخذ وکیل شهرداری

گاهی اوقات شما برای ساخت‌وساز مکان‌های مختلف و یا تغییرات در نمای داخلی یا بیرونی ساختمان خود باید از طرف شهرداری مجوزهای لازم را دریافت کنید‌. یا اینکه به دلیل تخلفاتی مجبور به پرداخت جریمه‌های سنگین شده‌اید. در چنین مواقعی وکیل شهرداری می‌تواند برایتان مزیت‌های زیادی داشته باشد مثلاً:

 • صرفه جویی در زمان و رسیدگی سریع به اخذ مجوزهای لازم از شهرداری
 • آشنایی داشتن به تمام قوانین پرداخت جریمه‌های شهرداری و کاهش جریمه‌های سنگین شما
 • پیگیری روند پرونده دعاوی و شکایات شما در حوزه شهرداری زمانی که در دیوان عالی اداری مورد رسیدگی قرار بگیرد.

بهترین وکیل شهرداری

از آنجایی که دعاوی و شکایات مربوط به شهرداری بسیار پیچیده است، بنابراین پیگیری این نوع دعاوی و پرونده های شکایت برای کسانی که از دانش حقوقی در خصوص قوانین شهرداری بهره‌مند نیستند می‌تواند کار را سخت‌تر و طولانی‌تر کند. به همین به شما توصیه می‌کنیم برای حل و فصل دعاوی و شکایات مربوط به شهرداری را با کارشناسان حقوقی گروه وکلا ایران دادگستر در میان بگذارید.

ضمن اینکه گروه وکلا ایران دادگستر، خدمات قبول وکالت و مشاوره حقوقی در زمینه‌های مختلفی چون امور ملکی، امور ثبتی، قرارداد پیمانکاری، حوزه نفت، گاز و پتروشیمی و … را زیر نظر بهترین وکلای پایه یک دادگستری در ایران ارائه می‌دهد.

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *