وکیل بانکی با تجربه + مشاوره رایگان

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
وکیل بانکی

انتخاب وکیل بانکی باتجربه و دریافت مشاوره رایگان از این وکلا برای رسیدگی به دعاوی بانکی اهمیت زیادی دارد. زیرا این وکلا با توجه به دانشی که در این زمینه دارند به شما کمک می‌کنند تا راحت‌تر از حقوق خود دفاع کنید. همچنین برای تعاملات سازمان‌ها و شرکت‌ها و شعبات مختلف بانک‌ها در سراسر کشور می‌توان از خدمات ارائه شده توسط وکلای بانکی کمک گرفت.

وکیل بانکی کیست؟

از آنجایی که امروزه بانک‌ها جزو نهادهای اقتصادی مهم در کشور به حساب آمده و روز به روز تعاملات میان اشخاص، سازمان‌ها و شرکت‌ها با بانک‌ها بیشتر می‌شود طبیعتاً دعاوی بین اشخاص در خصوص امور بانکی نیز بیشتر شده و برای حل این دعاوی به کمک گرفتن از وکیل بانکی باتجربه نیاز دارید.

وکیل امور بانکی جزو زیرمجموعه‌های وکیل تجاری است که در طرح دعاوی بانکی تخصص و سابقه کافی دارد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی وکیل بانکی خوب، تسلط کافی به تمام پیچیدگی‌های قوانین و مقررات مربوط به بانک‌ها است که در این صورت می‌تواند از حقوق افراد در محاکم قضایی و غیر قضایی دفاع کند.

مهم‌ترین وظایف وکیل امور بانکی

با وجود اینکه گفته شد وکیل امور بانکی نقش پررنگی در دعاوی بانکی دارد شاید برای شما هم سؤال پیش آید که وظایف این وکلا چیست؟ در واقع باید بدانید این وکلا نقش پررنگی در مدیریت حقوقی، تهیه و تنظیم و امضاء و انعقاد قراردادها دارند.

به طوری که با وجود تسلط کافی به قوانین از ورود خسارات احتمالی به افراد سازمان‌ها و یا شرکت‌ها جلوگیری می‌کنند. این وکلا همچنین شکایات و دعاوی مربوط به امور حقوقی و اداری شرکت‌ها و سازمان‌ها را بررسی می‌کنند.

مشاوره رایگان وکیل متخصص امور بانکی

یکی از خدمات ارائه شده توسط وکیل امور بانکی، ارائه مشاوره رایگان است. به طوری که این وکلا به صورت تلفنی و آنلاین مشاوره‌های رایگان ارائه می‌دهند و متقاضیان می‌توانند از این فرصت جهت انتخاب وکیل متخصص در امور بانکی استفاده کنند.

اگر بخواهید به صورت تلفنی و آنلاین با وکیل امور بانکی ارتباط بگیرید ابتدا سؤالات اصلی خود را در نظر بگیرید و سپس با مطرح کردن سؤال خود توضیحات لازم را دریافت خواهید کرد.

مهم ترین وظایف وکیل بانکی باتجربه

 شاید بسیاری از افراد از اهمیت مراجعه به وکیل بانکی باتجربه اطلاع نداشته باشند اما لازم است بدانید از آنجایی که امور حقوقی کاملاً تخصصی است پیچیدگی‌های مختص به خود را دارد.

پس کمک گرفتن از وکلای متخصص در هر زمینه ضروری خواهد بود و در صورت بی‌تجربه بودن وکیل با وجود پیچیدگی‌های بسیار بالا در دعاوی بانکی، امور بانکی شما با شکست مواجه خواهد بود و نتایج غیرقابل جبرانی را به همراه خواهد داشت.

با این حال توجه داشته باشید که یکی از مهم‌ترین وظایف وکیل بانکی این است که به آیین نامه‌های بانکی و سیاست‌های نظارتی بانک مرکزی مسلط باشد. از جمله دعاوی بانکی که برای پیگیری آن می‌تواند خدمات وکیل بانکی کمک گرفت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دعاوی مرتبط با اعتبارات اسنادی
  • دعاوی مرتبط با موسسات بدون مجوز بانک مرکزی
  • دعاوی مرتبط با قراردادهای بانکی چون فروش اقساطی
  • دعاوی مرتبط با اختلاف در محاسبه سود و جریمه بین بانک و اشخاص
  • و…

همچنین در گروه وکلای ایران دادگستر خدمات وکالت سفته در تهران نیز ارائه می‌شود. برای بررسی پرونده های دعاوی سفته زیر نظر وکلای با تجریه و آشنایی با قوانین و مراحل در این زمینه توصیه می‌کنیم حتما مطلب وکیل سفته را مطالعه نمایید.

هزینه وکیل امور بانکی

در هنگام کمک گرفتن از وکیل امور بانکی یکی از دغدغه‌های بسیار مهم موکلین، در خصوص هزینه وکیل بانکی خواهد بود. به طور کلی هزینه حق الوکاله برای وکلا در تعرفه‌های وکالت قوه قضاییه آمده است اما در بیشتر پرونده‌ها این هزینه بین وکیل و موکل توافق شده و متناسب با موضوع پرونده و پیچیدگی‌هایی که دارد این هزینه تعیین می‌شود. همچنین مواردی چون تجدیدنظر، مرحله اجرای حکم و مراحل بدوی در هزینه حق الوکاله وکیل دعاوی بانکی/وکیل امور بانکی تأثیر می‌گذارد.

هزینه وکیل بانکی

وکیل چک در ایران دادگستر

با توجه به آنچه در خصوص تخصص بالای وکیل بانکی گفته شد می‌توانید از گروه وکلای ایران دادگستر بهترین وکیل بانکی را انتخاب کنید. همچنین لازم است بدانید وکیل چک نیز جزو وکلایی است که در این مجموعه خدماتی ارائه می‌دهد. برای بررسی پرونده‌های چک برگشتی و چک صیادی نیاز است که در این زمینه از یک وکیل زبده کمک بگیرید.  وکیل چک برگشتی با تسلط کافی به انواع چک ها، متن چک ها، هر گونه قلم خوردگی و تمام کلمات درج شده در چک و عدم تطبیق امضا را به دقت بررسی می‌کند. سپس با آگاهی کامل نسبت به قوانینی که از سال ۱۴۰۰ در مورد چک های صیادی صادر شده است به موکل خود مانند وکیل مطالبه وجه برای دریافت حق و حقوقش در دادگاه اسلامی کمک کند.

سخن پایانی

وکیل بانکی که جزو زیرشاخه وکلای تجاری به شمار می‌رود مهم‌ترین وظیفه‌ای که دارد حل و فصل دعاوی مرتبط با بانک‌ها است. به طوری که گاهی نیاز به دفاع از حقوق اشخاص در قبال بانک‌ها و طرح شکایت از بانک‌ها است.

حال برای انتخاب بهترین وکیل لازم است بدانید گروه وکلای ایران دادگستر خدمات قبول وکالت و مشاوره حقوقی در زمینه‌های مختلف چون امور ملکی، امور ثبتی، قرارداد پیمانکاری، حوزه نفت گاز و پتروشیمی و غیره را زیر نظر بهترین وکلای پایه یک دادگستری در ایران ارائه می‌دهد.

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *