لایحه ورود به عنف و ایراد ضرب و جرح

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
لایحه ورود به عنف و ایراد ضرب و جرح

لایحه ورود به عنف و ایراد ضرب و جرح یکی از مهم ترین لایحه ها محسوب می‌شود که نمونه ای از آن را در ادامه مشاهده می‌کنید.

شرح لایحه ورود به عنف و ایراد ضرب و جرح

بسمه تعالی

تاریخ: ……

ریاست محترم شعبه …… دادیاری دادسرای ……

کلاسه ……

احتراماً به وکالت از مشتکی عنه آقای …… به استحضار می‌رساند، اظهارات شکّات کذب محض بوده و شرح ماوقع بدین صورت بوده که؛ موکل این جانب قصد سفرکاری به خارج از کشور را می‌کند. همسر ایشان گذرنامه موکل را پنهان کرده و به ایشان نمی‌دهد. قابل ذکر است موکل در یک ساختمان سه طبقه هستند. زمانی که موکل با همسرش با خانم …… بحث می‌کند، پدر همسر ایشان آقای …… وارد منزل محل زندگی، بحث می‌کند.

برادر خانم موکل آقای …که در طبقه بالا بوده وقتی صدا را می‌شنود، به گمان این که به پدرش (……) با موکل درگیر شده است با یک باتوم فلزی از طبقه بالا وارد منزل موکل می‌شود و به صورت مداوم ضرباتی به ایشان وارد می‌کند.

موکل بدون اینکه هیچگونه ضربه ­ای به ایشان وارد کند، به قصد فرار از منزل خارج می‌شود که متأسفانه آقای …… در کوچه نیز به ضربات ادامه می‌دهد. موکل این جانب همان زمان به پزشکی قانونی ارجاع می‌شود و شکایتی در دادسرا مطرح می‌کند. در شعبه ۲۰ شورای حل اختلاف دادسرا مطرح می‌باشد.

لذا حال شکّات این پرونده که قصد سخت فشار دادن موکل را دارند به شکایت کذب اقدام نموده‌اند جای بسیار تعجب است که چگونه موکل در منزلی که خودش زندگی می‌کند ورود به عنف نموده است؟ لذا خواهشمند است مقام محترم قضایی در صورت لزوم جهت مراجعه حضوری گذاشته، تا صحت و یا کذب بودن ادعای طرفین احراز گردد.

با کمال احترام

نام و نام خانوادگی

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *