بهترین وکیل آنلاین مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی در تهران

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
وکیل آنلاین تلفنی

ما در گروه وکلای ایران دادگستر شبانه روز (24 ساعته) آماده هرگونه مشاوره آنلاین حقوقی و کیفری برای شما عزیزان هستیم. لازم به ذکر است که شما مخاطبان گرامی می‌توانید هر ساعت از شبانه‌روز با وکلای آنلاین ایران دادگستر تماس حاصل کنید و بهترین مشاوره حقوقی را دریافت کنید. بهترین وکیل آنلاین 24 ساعته در ایران راه حلی برای حل مشکلات حقوقی و کیفری شماست.

مشاوره حقوقی تلفنی

مشکلات حقوقی ملکی، کیفری، خانوادگی و… برای همه افراد از هر قشر و سن و تحصیلاتی اتفاق می‌افتد؛ در این میان بهره‌گیری از مشاوره حقوقی تلفنی پروسه‌ی حل مشکل را بسیار آسان‌تر می‌کند.

برگزاری یک جلسه مشاوره حقوقی تلفنی از اتلاف وقت و هزینه‌های اضافی رفت‌وآمد می‌کاهد، اگر در شهرستان‌ها هستید و دسترسی به وکیل مجرب ندارید می‌توانید با یک تماس فوری به طرح مشکل و پرونده خود بپردازید و اطلاعات لازم در این زمینه را به دست آورید و یا حتی اگر برای طرح مشکل حقوقی خود به‌صورت حضوری خجالت می‌کشید و معذوریت دارید، مشاوره حقوقی تلفنی بهترین انتخاب است.

مشاوره حقوقی تلفنی در جلسه اول معمولا به صورت رایگان برگزار می‌شود و شما ضمن طرح پرونده و مشکل خود با قوانین جدید حقوقی در آن زمینه، مسیر و پروسه‌ی حل مشکل، هزینه‌ی بهره‌گیری از وکیل، تجربه وکیل و رزومه ایشان آشنا می‌شوید. اگر شما نیاز به مشاوره آنلاین حقوقی فوری دارید میتوانید با شماره تماس 09173753621 تماس حاصل کنید، وکلای آنلاین ایران دادگستر آماده هرگونه مشاوره حقوقی به شما عزیزان می‌باشد. کافیست به صورت مستقیم و فوری با وکیل مربوطه، مشکل خود را در میان بگذارید و به راه حلی تضمینی برسید.

مشاوره حقوقی تلفنی

انواع مشاوره حقوقی (متنی و تماس)

در این روزها خیلی از افراد هستند که برای بی‌گناهی خود یا اثبات جرم طرف مقابل نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری دارند. همچنین افراد بسیاری به هر دلیلی ممکن است نیاز به پیگیری یا دفاع از مطالبات و حقوق خود در دادسرا، دادگاه، شورا‌های حل اختلاف پیدا کنند. نمی‌توان انتظار داشت که قشر عادی مردم با قوانین کیفری و حقوقی آشنایی کامل داشته باشند.

در این بخش از سایت گروه وکلا ایران دادگستر، سعی شده است تا انواع مشاوره حقوقی ذکر شود تا بتوانید به‌طور کامل با تنوع خدمات موجود در مجموعه ایران دادگستر، برای شهروندان محترم و اشخاص حقیقی و حقوقی بهتر آشنا شوید.خوشبختانه در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، کارشناسان حقوقی ایران دادگستر توانایی و تسلط کامل جهت راهنمایی و مشاوره در خصوص مواردی که جلوتر به شما شرح می‌دهیم را دارند.

بهترین وکیل آنلاین خانواده

درخصوص پرونده‌هایی که مربوط به خانواده می‌شود از جمله مسائلی مانند: طلاق، نفقه، حضانت کودکان، تقسیم اموال خانوادگی و حقوق والدین بر اطفال، گروه وکلا ایران دادگستر یک جلسه مشاوره‌ رایگان با حضور طرفین دعوی برگزار می‌کند که می‌توان این مورد را به صورت مشاوره تلفنی با وکیل نیز انجام داد. با مشاورین حقوقی آنلاین ایران دادگستر در ارتباط باشید.

وکیل آنلاین خانواده

بهترین وکیل آنلاین طلاق

طلاق بین زوجین دلایل بسیاری دارد که شایع‌ترین آنها خیانت، عدم تفاهم در زندگی زناشویی و مشکلات اقتصادی است که این مسائل سبب نارضایتی زوجین می‌شود. معمولا مشکلات خانوادگی بدون نیاز به وکیل رفع می‌شود اما گاهی با پیچیده شدن اختلافات زوجین و ایجاد درگیری‌های شدید بهره‌گیری از یک وکیل طلاق باتجربه کمک می‌کند تا این مسیر را با دردسرهای کمتری به پایان برسانید، به‌ویژه استفاده از وکیل آنلاین طلاق به شما کمک می‌کند تا بدون مراجعه حضوری و صرف هزینه‌های سنگین از حق و حقوق آگاه شوید و با آگاهی و آرامش بیشتر به نتیجه مطلوب برسید.

طلاق هایی که در ایران رخ می‌دهد معمولا 3 دلیل عمده دارد:

 • طلاق از سمت مرد
 • طلاق از سمت زن
 • طالق به صورت توافقی
 • طلاق غیابی

وکیل آنلاین طلاق متخصص و باتجربه تمامی خدمات اعم از مشاوره پیش از طلاق برای پیشگیری از پشیمانی زوجین پس از طلاق، پیشبرد طلاق توافقی در کمترین زمان ممکن، پروسه حضانت فرزندان، دریافت قانونی نفقه، مهریه و… را با کمترین هزینه و اتلاف وقت برای شما ممکن می‌کند. تنها کافیست مشکل حقوقی خود را بصورت تلفنی، چت آنلاین و یا تماس تصویری با وکیل آنلاین طلاق متخصص درمیان بگذارید تا هرچه سریعتر به راه‌حل برسید.

وکیل طلاق

طلاق از سمت مرد

آقایان حق این موضوع را دارند که در مورد طلاق تصمیم‌گیری کنند و  همسر خود را براساس ادله واقعی و محکم طلاق دهند، ولی باید در نظر داشت که برای طلاق باید حق و حقوق خانم را تمام و کمال کامل بپردازند. شما جزئیات این مراحل را می‌توانید از بهترین وکیل آنلاین (ایران دادگستر) مشاوره بگیرید، برای اطلاعات بیشتر با وکیل آنلاین در تهران با شماره 09173753621 تماس حاصل بفرمایید.

وکیل آنلاین مجرب مرد را از حقوق طرفین در پرونده آگاه می‌سازد از جمله اینکه عدم رضایت زن تاثیری در اجرای حکم طلاق ندارد، مرد در هر صورت وظیفه دارد مهریه و نفقه زن را پرداخت کند و اگر عذر مرد موجه نباشد، زن می‌تواند علاوه بر مهریه، جهیزیه و نفقه، اجرت کارهایی که در طول زندگی مشترک به دستور مرد انجام داده را نیز بگیرد. یک وکیل آنلاین طلاق معتبر در تمام مراحل زیر در کنار مرد است و قدم به قدم تا رسیدن به نتیجه قابل قبول وی را همراهی می‌کنید.

 1. مشاوره پیش از طلاق و پس از اطمینان از تصمیم مرد، ارائه نکات و راهنمایی‌های لازم درباره مراجعه به دادگاه و نحوه ارائه درخواست طلاق.
 2. گام بعدی ارجاع اختلاف به داوری توسط دادگاه ( در این مرجله برای مصالحه میان زن و مرد تلاش می‌شود.)
 3. در صورت عدم صلح و تایید طلاق زوجین گواهی عدم سازش صادر می‌شود.

طلاق از طرف زن

به‌طور کلی در صورت عدم پرداخت نفقه از سوی مرد، زن این حق را دارد که برای طلاق، درخواست بدهد. در این نوع طلاق، پس از طرح درخواست نفقه از سمت زن، مرد محکوم می‌شود. برخی از مواردی که طبق قانون «عسر و جرح» (وضعیتی که زندگی برای زن دشوار باشد)، زن می‌تواند درخواست طلاق دهد شامل موارد زیر است:

 • اگر مرد بدون هیج عذر موجهی ۶ تا ۹ ماه متوالی خانه را ترک کرده باشد،
 • اگر مرد به مواد مخدر و مشروبات الکلی معتاد باشد و ترک نکند،
 • اگر مرد به ۵ سال حبس یا بیشتر از ۵ سال محکوم شود،
 • اگر مرد به ضرب و شتم زن اقدام کرده باشد،
 • اگر مرد به بیماری‌‌های لاعلاج روانی و یا امراضی که زندگی را مختل سازد، مبتلا باشد.

طلاق از طرف زن

طلاق از سمت خانم قوانین و پیچیدگی‌های خاص خود را دارد و نیازمند صبر و روحیه جسورانه بیشتری است. وکیل آنلاین طلاق باتجربه در تمامی مراحل زیر پشتیبان و همراه زن خواهد بود:

 1. زوجه باید با در دست داشتن مدارک و مستندات مربوطه (از قبیل سند ازدواج، کارت ملی و …) خود را به مراجع قضایی معرفی و تقاضای طلاق خود را ارائه دهد.
 2. بررسی اسناد و مدارک؛ پس از درخواست زوجه، قاضی یکی از شروط تعیین شده توسط زوجه را با دلایل و دلایل آن بررسی می‌کند.
 3. پس از بررسی اسناد و مدارک، دادگاه باید جلسه‌ای تشکیل دهد که در آن زن و شوهر و همچنین وکیل خانم حضور داشته باشند و در مورد شرایط طلاق، اموال و مسائل مربوط به فرزند مذاکره کنند.
 4. برای تسریع در روند طلاق شما می‌توانید به روش طلاق توافقی نیز متوسل شوید که در آن زن و شوهر هر دو برای پایان دادن به ازدواج توافق می‌کنند.

شما جزئیات این مراحل را می‌توانید با بهترین وکیل آنلاین ایران مشاوره بگیرید یا می‌توانید تمامی این مراحل را همراه با وکیل طلاق خود پیش ببرید، برای اطلاعات بیشتر با وکیل آنلاین در ایران با شماره 09173753621 تماس حاصل بفرمایید.

بهترین وکیل آنلاین چک

جرم چک بلامحل یکی از موارد رایج در زمینه جرایم مالی است که گریبانگیر بسیاری از افراد می‌شود. اگر درگیر چنین مسئله‌ای هستید بهتر است که از یک وکیل آنلاین چک مشاوره داشته باشید و برای تسریع بهتر می‌توانید با وکلای حقوقی ایران دادگستر با شماره تماس 09173753621 همکاری داشته باشید.

مشاوره رایگان چک برگشتی

چک یک سند است که اطلاعات از قبیل مشخصات صادر‌کننده و گیرنده، مبلغ و تاریخ است که تعهد داده می‌شود در زمان مشخص شده، مبلغ چک به دارنده آن تحویل داده می‌شود. وقتی‌که که دارنده چک به بانک مراجعه می‌کند با توجه به مبلغی که در چک ذکر شده است از حساب صادر‌کننده چک کم خواهد شد و به حساب دارنده چک افزوده می‌شود. مشکل زمانی پیش می‌اید که موجودی کافی در حساب صادر‌کننده چک وجود نداشته باشد در این صورت چک پاس نخواهد شد و به آن چک برگشتی می‌گویند.

مشاوره رایگان چک برگشتی با یک وکیل متخصص چک به شما خدماتی اعم از دادخواست استرداد لاشه چک، ابطال چک و رفع سوء اثر چک برگشتی را نیز به صورت کاملا اصولی و طبق قوانین ارائه می‌دهد.

اگر به وکیل متخصص چک و سفته نیاز دارید تا با کمترین هزینه مشکل حقوقی شما در زمینه مسائل مربوط به چک، مانند چک برگشتی یا مشکلاتی همچون شکایت چک بلامحل و مطالبه وجه چک راهنمایی و همراهی کند، دکتر حسین حاجیانی در گروه وکلا ایران دادگستر با بیش از ۳۰ سال سابقه در این حیطه بهترین گزینه است، ایشان بصورت ۲۴ ساعته خدمات وکیل آنلاین چک و سفته را به شما مراجعه‌کنندگان گرامی ارائه می‌کند.

وکیل آنلاین چک

بهترین وکیل آنلاین پلیس فتا

این روزها با توجه به پیشرفت‌های عصر تکنولوژی شاهد ارتباطات به روش‌های گوناگون از جمله در فعالیت خدماتی، فروشگاهی، خبری و… در شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌ها هستیم. این ارتباطات از طرفی کمک به بالا رفتن سطح معلومات و آگاهی و آسان‌ کردن زندگی ما شده است. اما از طرفی یکسری جرائم یا کلاهبرداری‌هایی به شیوه جدید را منجر شده است که باید این جرائم شناسایی شود.

وکیل آنلاین پلیس فتا

با تمام این تفاسیر مرجعی باید از این جرائم جلوگیری کند که این مرجع پلیس فتا می‌باشد.

بهترین وکیل آنلاین پلیس فتا تمامی خدمات مشاوره و بررسی پرونده و ارائه راه‌حل حقوقی در زمینه‌های زیر را ارائه می‌دهد:

 • سرقت از حساب بانکی به صورت غیرمجاز.
 • ایجاد مزاحمت تلفنی و مجازی برای افراد.
 • نشر اکاذیب، نشر محتوای غیر اخلاقی و خلاف عفت عمومی.
 •  آسیب زدن به شخصیت و حیثیت افراد از طریق فضای مجازی .
 • کلاهبرداری از طریق پیج اینستاگرام، فروشگاه‌ اینترنتی و سایر پلتفرم‌های مجازی.

شما اگر قربانی جرائم اینترنتی شده باشید برای تسریع در مراحل شکایت و پیگیری می‌توانید از وکیل آنلاین پلیس فتا مشاوره رایگان بگیرید. همچنین می‌توانید برای همکاری با بهترین وکیل‌های تهران با شماره تماس 09173753621 در ارتباط باشید.

بهترین وکیل آنلاین دیه

دیه مالی است که برای جنایات غیرعمد و جنایات عمدی که هیچگونه قصاصی در پی ندارد باید به مصدوم پرداخت شود. وکیل دیه مال معینی را می‌پردازد که براساس شرایط زمان تعیین می‌شود و در زمانی که جرم عمدی نباشد و یا جرم عمدی باشد و مصدوم یا اولیای دم به جای قصاص درخواست دریافت دیه داشته باشند، پرداخت می‌شود.

بهترین وکیل آنلاین دیه بصورت ۲۴ ساعته خدمات مشاوره حقوقی در موارد زیر را به شما ارائه می‌کند:

 • محاسبه دیه ناشی از تصادفات و وسایل نقلیه به دلیل بیمه نبودن وسیله نقلیه، سرعت غیرمجاز، عدم رعایت نکات ایمنی و … .
 • محاسبه دیه حادثه ناشی از کار و حوادث ساختمانی به دلیل بیمه نبودن ساختمان یا دستگاه، تخلف کارفرما، رعایت نکردن نکات ایمنی و تخلفات کارگر.
 • محاسبه دیه ناشی از درگیری و ضرب و جرح، قتل، قطع عضو، تخریب و غرق شدگی.

وکیل آنلاین دیه

بهترین وکیل آنلاین مواد مخدر

یکی از معضلات جامعه امروزی جرایم مرتبط با مواد مخدر است، مانند تولید، توزیع، نگهداری و قاچاق مواد مخدر. جرائمی که شامل مواد مخدر می‌شود عبارتند از: ساخت و تبدیل، هرگونه کشف، هرگونه انتقال، واردات، صادرات، شرح حمل و نقل و ارسال، خرید و فروش، اختفاء و استفاده یا دخالت در جرم به صورت مشارکت و غیره در مواد مخدر است.

وکیل آنلاین مواد مخدر

شما در هر کدام کدام از مراحل فوق که نیازمند مشاوره با بهترین وکیل آنلاین مواد مخدر ایران می‌توانید با شماره تماس 09173753621 در واتس اپ یا تلفنی در ارتباط باشید.

مشاوره با وکیل آنلاین رایگان

یک از دغدغه‌هایی که برای افرادی که نیاز به وکیل دارند، دغدغه مالی می‌باشد. از راحت‌ترین و کم‌هزینه‌ترین خدمات حقوقی می‌توان به مشاوره آنلاین حقوقی رایگان اشاره کرد. گروه وکلای آنلاین ایران دادگستر در مسیر خدمت به شهروندان، مشاوره حقوقی رایگان را برای شما عزیزان قرار داده است.

مشاوره با وکیل آنلاین رایگان

این خدمت برای افرادی است که مشکلات قانونی دارند و نیازی فورس (فوری) و مهم به مشاوره دارند. وکلای آنلاین ایران دادگستر می‌توانند با مشاوره حقوقی آنلاین، بدون نیاز به مراجعه حضوری شما به دفتر وکالت در پلتفرم هایی نظیر واتس‌اپ نیازتان را برطرف کنند.

مشاوره با وکیل تلفنی رایگان

دغدغه دیگر افرادی که نیاز به وکیل دارند، ممکن است دغدغه مالی یا زمانی باشد. از پرکاربردترین خدمات حقوقی می‌توان به مشاوره تلفنی حقوقی رایگان اشاره کرد. گروه وکلای آنلاین ایران دادگستر در مسیر خدمت به شهروندان، مشاوره حقوقی تلفنی رایگان را برای شما عزیزان قرار داده است.

این خدمت برای افرادی است که مشکلات قانونی دارند و نیازی فوری و مهم به مشاوره دارند. وکلای آنلاین ایران دادگستر می‌توانند با مشاوره حقوقی تلفنی بدون نیاز به مراجعه حضوری شما به دفتر وکالت با شماره تماس 09173753621 در حل مشکل، شما را یاری دهند.

مشاوره با وکیل تلفنی رایگان

بهترین وکیل آنلاین چت رایگان

پیدا کردن یک وکیلی با تجربه کار بسیار سختی است که زمان زیادی از شما را می‌گیرد و سوالی که پیش می‌آید این است که آیا برای حل مشکل شما زمان و تخصص کافی دارد و با تمرکز و دقت به تمامی جوانب مشکل شما را بررسی می‌کند؟ آیا او پیشینه و رزومه قابل اعتنایی دارد؟ و پرونده‌هایی در زمینه مشکل ما را با موفقیت پشت سر گذاشته است؟ گروه وکلا ایران دادگستر متشکل از تیمی باتجربه، ماهر و با انصاف بهترین انتخاب و گزینه است.

شما در مشاوره با وکیل آنلاین چت رایگان می‌توانید راه حل مشکلات را در کمترین زمان توسط بهترین گروه وکلای ایران دریافت کنید. برای ارتباط با وکلای ایران دادگستر می‌توانید به شماره تماس 09173753621 به صورت پیامک، تلفنی یا در پلتفرم واتس اپ در ارتباط باشید.

سوالات متداول درباره خدمات وکیل آنلاین

من وکیل آنلاین را ندیده‌ام چگونه می‌توانم به او اعتماد کنم؟

شما می‌توانید برای شناخت بهتر پیشینه و رزومه وکیل آنلاین به وبسایت رسمی وی مراجعه کنید و با خواندن رزومه وکیل مورد نظر و یا نظرات کسانی که وکالت پرونده‌شان را برعهده داشته است، با وکیل آنلاین بیشتر آشنا شوید. وبسایت گروه وکلا ایران دادگستر زیرن ظر دکتر حسین حاجیانی یک مرجع معتبر و موثق برای شناخت تجربه کاری ایشان است.

آیا خدمات وکیل آنلاین رایگان است؟

معمولا اولین جلسه مشاوره با وکیل آنلاین چه به صورت چت و تماس تصویری و چه به صورت تلفنی به‌صورت رایگان برگزار می‌شود. طی این جلسه که حدود بیست دقیقه طول می‌کشد پرونده شما بررسی می‌شود و راه‌حل‌های پیش‌رو ارائه می‌شود. همچنین شما در این جلسه رایگان از هزینه بهره‌گیری خدمات وکیل آنلاین برای جلسات بعدی مطلع می‌شوید.

چگونه می‌توانم با وکیل آنلاین در ارتباط باشم؟

شما می‌توانید با وکیل آنلاین خود از طریق چت واتساپ یا تلگرام، تماس تصویری از طریق پلتفرم‌های مختلف و یا تماس تصویری ارتباط برقرار کنید.

آیا خدمات وکیل آنلاین برای شهرستان‌ها هم ارائه می‌شود؟

بله صد در صد. شما می‌توانید از سراسر ایران بصورت ۲۴ ساعته با گروه وکلا ایران دادگستر در ارتباط باشید.

خدمات وکیل آنلاین برای چه پرونده‌های حقوقی ارائه می‌شود؟

شما می‌توانید برای انواع پرونده‌های حقوقی از جمله امور ملکی، امور کیفری، امور خانواده، جنایی، تخلفات سایبری و اینترنتی و … با وکیل آنلاین مجرب و باتجربه در ارتباط باشید.

دیدگاه کاربران

10 پاسخ

 1. سلام، من همسرم مشکل اعتیاده و چندبار هم خواسته ترک کنه نشده، شما میتونین مشاوره حقوقی آنلاین بدین در این رابطه؟؟ ایا من میتونم با وجود اعتیاد از همسرم جدا بشم؟؟

  1. اعتیاد از شروط دوازده گانه برای طلاق از طرف زن است و اگر اعتیاد به زندگی زناشویی خلل وارد کند میتوانید یک دلیل محکم برای طلاق از طرف زن باشد
   نکته مهم اثبات اعتیاد همسر است که از طریق مشاوره آنلاین یا تلفنی با وکلای ایران دادگستر میتوانید به بهترین شکل پیش ببرید.

 2. سلام. وقت بخیر شما امکان مشاوره حقوقی تلفنی یا ویدئو کال درباره تقسیم ارثیه دارید؟ من خارج از کشور هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *