لایحه دفاعیه مطالبه اقسام وام

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
لایحه دفاعیه مطالبه اقسام وام

لایحه دفاعیه مطالبه اقسام وام به بررسی قانونی و قراردادی تعهدات وام‌دهنده و وام‌گیرنده، و ارائه شواهد و مدارک جهت اثبات پرداخت یا عدم پرداخت وام می‌پردازد. همچنین، نکات حقوقی مربوط به شرایط و مفاد قرارداد وام را تجزیه و تحلیل می‌کند.

تنظیم لایحه دفاعیه مطالبه اقسام وام

بسمه تعالی

تاریخ: ……

ریاست محترم دادگستری کل استان ……

موضوع: تقاضای مساعدت و دستور اقدام مقتضی

سلام علیکم،

احتراماً باستحضار می‌رساند:

اینجانب …… در چهار پرونده دادگاه عمومی شهرک …… به پرداخت اقساطی محکوم به محکوم شده‌ام. پرونده‌های مذکور تجمیع شده و ماهیانه بایستی پانصد هزار تومان قسط پرداخت نمایم.

قسط اول را پرداخت کردم و سه قسط به تأخیر افتاده بلحاظ اینکه فردی روستایی و فاقد تمکّن مالی مناسب هستم از هیچ طریقی پرداخت ماهیانه پانصد هزار تومان قسط مقرر برایم امکان پذیر نیست.

چندی قبل دادخواست تقلیل اقساط به ریاست محترم دادگاه عمومی شهرک تسلیم نمودم که ریاست محترم فرمودند فعلاً نزد خودتان باشد.

با توجه به اینکه بشرح فوق توانایی پرداخت اقساط را ندارم از طرفی هم به ضامن اینجانب اخطار ۲۰ روزه داده شده لذا خواهشمند است دستور فرمائید ریاست محترم دادگاه عمومی شهرک …… با قبول دادخواست اینجانب و باتوجه به اینکه گواهان مراتب عدم توانایی مرا تأیید کرده‌اند نسبت به تقلیل اقساط مقرر رأی مقتضی صادر نمایند تا رفع مشکل و معضل گردد.

ضمناً تا صدور رأی تقلیل اقساط درخواست مهلت مناسب را ‌دارم.

خواهشمند است در خصوص موارد فوق‌الذکر دستور اقدام مقتضی صادر تا به اینجانب که فردی معیل و بی‌بضاعت هستم مساعدت ‌گردد.

با تقدیم احترام

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *