لایحه دفاعیه در رابطه با تخریب

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
لایحه دفاعیه در رابطه با تخریب

لایحه دفاعیه در رابطه با تخریب، یک سند حقوقی است که در دادگاه یا مراجع قضایی ارائه می‌شود تا سازمان‌ها یا افراد از خود در مقابل ادعا یا اتهامات مرتبط با تخریب ساختمان‌ها یا دارایی‌ها دفاع کنند. این لایحه شامل مجموعه‌ای از مواد و استدلال‌ها است که هدف آن اثبات بی‌گناهی یا کاهش میزان مسئولیت افراد یا سازمان متهم است. در ادامه نمونه ای از لایحه دفاعیه در رابطه با تخریب را مشاهده می کنید.

نمونه لایحه دفاعیه در رابطه با تخریب

بسمه تعالی

تاریخ: ……

ریاست محترم شعبه …… دادگاه تجدیدنظر استان ……

سلام،

احتراماً به اینجانب …… به وکالت از طرف آقای …… فرزند …… در پرونده کلاسه …… که وقت رسیدگی به تاریخ …… ساعت ۱۰ ج تعیین وقت شده است با توجه به وقت رسیدگی همزمان در همان تاریخ ساعت ۱۰ج در شعبه …… و دادگاه تجدیدنظر …… وعس امکان حضور در غایب لایحه نقدی بیان می‌دارم:

  • شکوائیه تحت عنوان تخریب سامان از دوری شاکیه مطرح و مدعی شده است که موکل به حمزه …… فرزندان خود اقدام به تخریب نموده است این در حالی است که برابر کارشناسی صورت گرفته اعلام شده که آقای…… از تخریب ملاحظه نشده است در واقع تخریبی صورت نگرفته است که توسط هیئت سه نفره ملاحظه شود.
  • موکل در آن مکان دارای راه عبوری بوده و این راه بنا به اظهارات موکل دارای سابقه ۴۰ ساله می‌باشد که توسط پدر شاکیه احداث شده است و راه عبور و مرور می‌باشد و موکل نیز از آن مکان عبور و مرور می‌نماید.
  • مهمتر از همه اینکه این ملک دیگر تعلق به شاکیه ندارد و متعلق به آقای …… می‌باشد.
  • در آن مکان و بناء به شدت جاده از سوی دهیاری روستا راه تعریف شده است.
  • قبلاً نیز بناء به همین مشکلات صلح دعوئی شده که حکم بر برائت موکل صادر شده است ‌النهایه موکل به همراه شهود خود در جای رسیدگی حاضر می‌شود خواهشمندم دستورات لازم مبذول فرمائید.

با کمال احترام

نام و نام خانوادگی

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *