لایحه دفاعیه تخریب و ورود غیرقانونی

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
لایحه دفاعیه تخریب و ورود غیرقانونی

لایحه دفاعیه تخریب و ورود غیرقانونی به دادگاه ارائه می‌شود تا دلایل بی‌گناهی یا دفاع متهم در برابر اتهام تخریب و ورود غیرقانونی را توضیح دهد. نمونه این لایحه را در ادامه مشاهده می‌کنید.

نگارش لایحه دفاعیه تخریب و ورود غیرقانونی

بسمه تعالی

تاریخ: ……

دادیار محترم شعبه …… دادسرای ……

احتراماً به وکالت از آقای عبدالعزیز …… به استحضار می‌رساند:

  • آقای سید مجتبی …… و محدثه …… با طرح این شکوائیه مطروحه در پرونده، درواقع قصد تحت فشار گذاردن موکل را داشته‌اند، زیرا نامبردگان به اتفاق عده‌ای دیگر اقدام به حمله به موکل و آقای …… در محل اقامت محل کار آنها نموده و با ارتکاب جرایم تخریب و ورود غیرقانونی و …، در پی اختلافات سابقه، به نحوی غیرقانونی امنیت محل را به مخاطره انداخته‌اند با توجه به اینکه درحین این اقدامات غیرقانونی آنها توسط شهود، فیلم برداری شده است به جهت نگرانی آقای …… و  …… از عواقب اعمال خود مبادرت به طرح شکوائیه به نحود غیر واقع نسبت به موکل شده‌اند که موکل به هیچ وجه ارتکاب هیچ جرمی را قبول ندارد و به واقع بیگناه است.
  • از اینروی باتوجه به اینکه شهود در محل حاضر بوده‌اند و شهادت به ارتکاب جرم توسط آقای . ….. و خانم …… و توسط دیگر مشارکت کنندگان می‌نمایند. استدعای استماع اظهارات آنها را دارد.
  • از سوی دیگر باتوجه به اینکه افرادی که به عنوان شاهد توسط شکّات تعرفه شده‌اند خود از مشتکیعنه پرونده موضوع شکایت موکلین هستند و از موارد جرح آنها اعلام می‌گردد در این خصوص نیز به محتویات پرونده …… شماره بایگانی شعبه …… بازپرسی …… استناد و استدعای برائت موکل را دارد.

با کمال احترام

نام و نام خانوادگی

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *