لایحه دفاعیه تخریب عمدی خودرو

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
لایحه دفاعیه تخریب عمدی خودرو

لایحه دفاعیه تخریب عمدی خودرو به دادخواستی گفته میشود، که از طرف متهم تنظیم شده است و در آن عدم نیت شخص از آسیب و تخریب مورد بررسی قرار می‌گیرد. در قانون آسیب به اموال اشخاص جرم محسوب میشود. در این دادخواست متهم تقاضای کاهش و تخفیف مجازات تعیین شده را دارد.

تهیه لایحه دفاعیه تخریب عمدی خودرو

بسمه تعالی

تاریخ: ……

ریاست محترم دادگاه شعبه …… حقوقی شهر ……

سلام علیکم؛

احتراماً اینجانب …… فرزند …… درخصوص پرونده شماره  ……

شورای حل اختلاف شعبه…… حقوقی به طرفیت خانم  …… به استحضار حضرتعالی می‌رساند. از نکات پنهان پرونده شکایت اینجانب انگیزه متهم برای جرم تخریب عمدی خودروی من بوده است، که تاکنون به دلیل ترس از تهدیدهای متهمه که حرفی بزنی من هم آبروی تو را پیش خانواده ات خواهم برد سکوت کرده بودم.

ولی اکنون با نظر به اینکه همین ابهام به وجود آمده توسط خود من باعث تضییع حقوق من گردیده است، لذا به انگیزه این فرد میپردازم و آن از این قرار است که مدتها قبل از روز وقوع جرم قرار بود. با یکدیگر ارتباط مشروع ایجاد شود، ولی در مرحله مقدماتی و پس از تحقیقات اولیه مشخص شد که ایشان شرایط موردنظر من را ندارد.
لذا این قرار از سمت من لغو شد، ولی متهمه از این تصمیم من ناراحت شد و تقاضای مطالبه خسارت نمود که من نپذیرفتم و به دنبال این قضایا تهدیدهای پیامکی شروع شد که این قضیه از طریق استعلام پیامکهای موبایلی ایشان به بنده قابل کشف است و که ایشان این تهدیدات را انجام داد …… می‌باشد، که ‌البته این سیم کارت به نام خودشان نیست و به نام خانم مرضیه …… فرزند ..…… متولد …… و به شماره شناسنامه …… شد که همین خود قرینه‌ای برانگیزه‌های متهمه است.

لذا تصویر پیامک‌های هفته گذشته که در قسمتی از آن به فیلمبرداری من از صحنه جرم اشاره می‌گردد. جناب آقای رئیس این شخص از ۵ ماه پیش به بنده خسارت زد و خیلی راحت از مجازات‌های قانونی فرار می‌کند. شما را به خدا سوگند می‌دهم نگذارید حق من که به …… دادگاه‌ها هیچ اقدامی نکردم و حتی یک درگیری لفظی این فرد نداشتم تضییع گردد.

با کمال احترام

نام و نام خانوادگی

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *