تقاضای صدور گواهی عدم امکان سازش به منظور اجرای صیغه طلاق

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
صدور گواهی عدم امکان سازش به منظور اجرای صیغه طلاق

گواهی عدم امکان سازش توسط دادگاه صادر می‌شود تا نشان دهد که تلاش‌ها برای سازش بین زوجین ناکام مانده است. این گواهی به منظور رسمی کردن جدایی و اجرای صیغه طلاق لازم است. با صدور این گواهی، زوجین می‌توانند به دفترخانه مراجعه کرده و صیغه طلاق را جاری کنند. در ادا‌مه می‌توانید نمونه ای از تقاضای صدور گواهی عدم امکان سازش به منظور اجرای صیغه طلاق را مشاهده نمایید.

صدور گواهی عدم امکان سازش به منظور اجرای صیغه طلاق

ریاست محترم حوزه قضایی خانواده …….

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند:

موکل خانم …… فرزند …… به موجب عقدنامه شماره …… مورخ …… به عقد ازدواج دائم آقای …… فرزند …… درآمده است، متأسفانه زوج بدون عذر شرعی و موجه زوجه را به حال خود رها نموده و همچنین از پرداخت نفقه زوجه نیز استنکاف می‌نماید که این امر باعث عسر و حرج زوجه گردیده است.

همچنین بر اساس وکالت نامه طلاق به شماره …… مورخ …… دفترخانه شماره …… زوج آقای …… به موکل خانم …… وکالت و وکالت در توکیل در مراجعه به دادگاه خانواده و تقدیم دادخواست طلاق و مطلقه نمودن خود به هر نوع طلاق داده است که با عنایت به وکالت نامه پیوست موکل طبق عقد خارج لازم دارای کلیه اختیارات قانونی در این زمینه می‌باشد، که النهایه با عنایت به مراتب معروض تقاضای رسیدگی و صدور گواهی عدم امکان سازش به منظور اجرای صیغه طلاق وفق مقررات قانونی را استدعا دارد.

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *