تقاضای صدور حکم طلاق به لحاظ نداشتن تأمین جانی

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
تقاضای صدور حکم طلاق به لحاظ نداشتن تأمین جانی

تقاضای صدور حکم طلاق به لحاظ نداشتن تأمین جانی به معنای درخواست زن از دادگاه برای صدور حکم طلاق به دلیل احساس ناامنی و خطر جانی در زندگی مشترک است. در این تقاضا، زن به دادگاه اعلام می‌کند که به علت تهدیدات و شرایط ناامن، ادامه زندگی زناشویی برای او ممکن نیست و از دادگاه خواهان جدایی قانونی است.

تقاضای صدور حکم طلاق به لحاظ نداشتن تأمین جانی و  سوء رفتار

ریاست محترم حوزه قضایی خانواده ……

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند:

موکل طبق سند ازدواج شماره …… تنظیمی دفتر …… در تاریخ ۸۴/۲/۱۱ با خوانده عقد دائم نموده که در مدت هفت سال زندگی مشترک دارای یک فرزند پسر ۴ ساله بنام …… شده‌اند.

اکنون بعلت اختلافات خانوادگی و نداشتن تامین جانی و ضرب و شتم و سوء رفتار خوانده که طبق دادنامه …… ۹۰/۱/۱۷ پرونده کلاسه …… به شماره بایگانی …… شعبه …… دادگاه جزایی …… خـوانـده بــه تحمل شلاق تعزیری و جزای نقدی و پرداخت دیه در حق موکل محکوم گردیده است. حالیه موکل به لحاظ سوء رفتار مکرر خوانده از تاریخ ۸۹/۶/۶ در منزل پدر خود سکونت دارد.

لذا با توجه به مراتب معنونه و دلایل و مدارک تقدیمی با استناد به بند ۲ شروط ضمن عقد نکاح و مواد ۱۱۱۹ و ۱۱۳۰ قانون مدنی از دادگاه محترم خواستار صدور گواهی عدم امکان سازش (طلاق) به لحاظ عسر و حرج ناشی از سوء رفتار مکرر خوانده و پرداخت خسارات دادرسی اعم از هزینه دادرسی و حق الوکاله در حق خواهان می‌باشم.

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *