لایحه جوابیه پرداخت وجه سفته در تجدید نظر خواه

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
لایحه جوابیه پرداخت وجه سفته در تجدید نظر خواه

جوابیه پرداخت وجه سفته در تجدید نظر خواه، سندی حقوقی است که در آن وکیل تجدید نظرخواه دلایل و مستندات خود را برای عدم پرداخت یا اعتراض به مبلغ سفته ارائه می‌دهد. این جوابیه شامل استدلال‌های حقوقی، شواهد مربوط به شرایط صدور سفته و دلایل موکل برای تجدید نظر در حکم اولیه می‌باشد.

نمونه جوابیه پرداخت وجه سفته در تجدید نظر خواه

بسمه تعالی

تاریخ:……

ریاست محترم محاکم عمومی ……

لایحه جوابیه

موضوع: پرونده کلاسه ……

سلام علیکم،

احتراماً باستحضار می‌رساند:

در پرونده کلاسه فوق اخطاریه و ضمائم به اینجانب …… در تاریخ …… ابلاغ گردیده؛ اینک در مهلت مقرر قانونی و مستنداً به ماده ۳۴۶ ق.آ.د.م. مبادرت به اعلام پاسخ می‌نمایم.

اولاً- در پرونده کلاسه فوق آقای …… به پرداخت وجه یک فقره سفته به مبلغ پنج میلیون تومان محکوم گردیده است و نیز در چند پرونده دیگر هم از بابت سفته محکوم گردیده و تاکنون وصول نگردیده است و در مراحل تجدید نظر می‌باشد.

کلیه اظهارات تجدیدنظر خواه مواردی است که قبلاً از ناحیه ایشان در شورای حل اختلاف عنوان شده، نامبرده تکرار مکررات نموده است. ادعاهای تجدیدنظر خواه کلاً بی‌مورد و فقط برای اتلاف وقت و اطلاله دادرسی عنوان گردیده و متکی به دلیلی نیست.

با عرض مراتب فوق و با عنایت به اینکه منظور تجدیدنظر خواه اطلاله دادرسی و جلوگیری از قطعیت حکم و طفره از ادای دین می‌باشد تقاضای رسیدگی احقاق حق و صدور حکم بر تأیید دادنامه صادره مورد استدعاست.

با تقدیم احترام

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *