تقاضای طلاق به علت اعتیاد خوانده به مواد مخدر

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
تقاضای طلاق به علت اعتیاد خوانده به مواد مخدر

زن می‌تواند به علت اعتیاد شوهر به مواد مخدر، تقاضای طلاق را به دادگاه ارائه دهد. اعتیاد به مواد مخدر می‌تواند زندگی خانوادگی را به شدت تحت تأثیر قرار داده و سلامت روانی و جسمی زن و فرزندان را به خطر اندازد. در صورت اثبات اعتیاد شوهر، دادگاه می‌تواند حکم طلاق را به نفع زن صادر کند. در ادامه می‌توانید نمونه ای از تقاضای طلاق به علت اعتیاد خوانده به مواد مخدر را مطالعه نمایید.

تنظیم تقاضای طلاق به علت اعتیاد خوانده به مواد مخدر

ریاست محترم حوزه قضایی خانواده …….

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند:

اینجانب حدود ۸ سال است با خوانده زندگی مشترک را شروع نموده‌ام که در این مدت صاحب فرزندی نشده‌ایم که معالجات موثر واقع نشده و طبق نظر پزشک متخصص مورد از طرف خوانده می‌باشد، و دیگر اینکه خوانده اعتیاد به مواد مخدر دارد که برابر پرونده شماره …… شعبه …… اجرای احکام در زندان می‌باشد، و پرونده امر در دادگاه ویژه مواد مخدر است لذا با توجه به مورد که خوانده هیچ گونه مسئولیت زندگی را قبول ندارد و در منزل پدرم زندگی می¬کنم و خانواده همسرم بخصوص مادرش دخالت مستقیم در زندگی مشترک دارد امکان زندگی را از من سلب نموده‌اند.

لذا با تقدیم این دادخواست تقاضای رسیدگی و صدور گواهی طلاق را دارم و در صورت نیاز تقاضای استعلام از دادگاه ویژه مواد مخدر را دارم.

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *