تقاضای صدور گواهی طلاق با وکیل معاضدتی

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
تقاضای صدور گواهی طلاق با وکیل معاضدتی

وکیل معاضدتی به افرادی که توانایی مالی برای استخدام وکیل خصوصی ندارند، توسط دادگاه اختصاص داده می‌شود. تقاضای صدور گواهی طلاق با وکیل معاضدتی به منظور تسهیل روند طلاق برای افرادی است که از نظر مالی در مضیقه هستند و نیاز به حمایت قانونی دارند تا حقوقشان حفظ شود و مراحل قانونی به درستی طی شود.

تنظیم تقاضای صدور گواهی طلاق با وکیل معاضدتی

ریاست محترم حوزه قضایی خانواده ……

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند:

اینجانب …… مطابق وکالتنامه ملصق به تمبر مالیاتی پیوست وکیل معاضدتی خواهان دعوی خانم …… فرزند …… با اختیارات حاصله از موکل استماع دعوی را به تجویز مواد ۳۴، ۳۳، ۳۱ قانون آیین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب در امور مدنی به شرح ذیل خواستارم.

موکل اینجانب به موجب تصویر مصدق نکاح نامه پیوست دادخواست در مورخه ۱۳۷۳/۱۲/۷ به عقد دایم خوانده با مهرالمسمی ۸۱ سکه بهار آزادی درآمده و همسر شرعی و قانونی وی گردیده است و ماحصل این ازدواج دو فرزند به نامهای ……، ۱۲ ساله و ۶ ساله می‌باشند.

حسب اظهارات موکل خوانده دعوی مدت ۶ سال می‌باشد، مجهول المکان بوده و در این مدت نفقه و مایحتاج زندگی موکل و فرزندان مشترک را نپرداخته است لذا موکل قادر به ادامه زندگی مشترک با وی نبوده و امکان ادامه آن را غیر مقدور ساخته است تقاضای صدور گواهی عدم امکان سازش (طلاق) با بذل یک سکه از مهریه تعیین شده در سند ازدواج مورد استدعاست.

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *