تقاضای صدور دستور مقتضی جهت وصول طلب

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
تقاضای صدور دستور مقتضی جهت وصول طلب

تقاضای صدور دستور مقتضی جهت وصول طلب به معنای درخواست رسمی یک طلبکار به دادگاه یا مقام قضایی برای صدور دستوری است که به وی اجازه دهد تا از طریق قانونی مطالبات مالی خود را از بدهکار دریافت کند. این درخواست به منظور تضمین اجرای حقوق مالی و تسویه بدهی‌های معوق انجام می‌شود.

نگارش تقاضای صدور دستور مقتضی جهت وصول

مسئول واحد اجرای اسناد رسمی اداره ثبت اسناد و املاک ……

با سلام و تحیت؛

احتراماً پیرو اخطاریه ابلاغی در خصوص کلاسه پرونده ……

اینجانبه …… و با طرفیت بدهکار آقای …… مبنی بر ارائه راهکار و نحوه وصول طلب از ایشان در فرجه مقرر و قانونی توجهاً به اینکه اخطاریه مذکور در مورخه …… به اینجانبه ابلاغ گردیده؛ معروض می‌دارد:

اولاً- نامبرده مشغول دامداری و کشاورزی می‌باشد. و تعداد ۸ رأس گاو شیری دارد که در آغل داخل حیاط خانه مسکونی خود واقع در روستای …… آن را نگهداری می­نماید. ثانیاً- نامبرده مالک یک دستگاه خودرو سمند نقره‌ای رنگ به شماره پلاک …… می‌باشد. که آن را تحت تصرف خود دارد ثالثاً: نامبرده در سال زراعی نام در همان روستای …… مبادرت انعقاد عقد مزراعه نموده و زمین آن اخیر با شخصی شخص را تبدیل به کشت چغندرقند نموده و نامبرده بالمناصفه با آن شخص مشاعاً شریک می‌باشد. که تاکنون محصول آن را برداشت ننموده است

علیهذا با عنایت به مراتب تقاضای رسیدگی و صدور دستور مقتضی را جهت وصول طلب اینجانب را از اموال یاد شده متعلق به نامبرده مورد استدعاست.

با تقدیم احترامات ……

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *