تقاضای صدور حکم فرزند خواندگی دائم

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
تقاضای صدور حکم فرزند خواندگی دائم

تقاضای صدور حکم فرزند خواندگی دائم به والدین جدید حقوق و مسئولیت‌های کامل والدینی را اعطا می‌کند و کودک به عنوان عضو دائمی خانواده جدید شناخته می‌شود. در ادامه درخواست نمونه نگارش شده تقاضای صدور حکم فرزند خواندگی دائم را مشاهده می‌کنید.

تقاضای صدور حکم فرزند خواندگی دائم

نمونه تقاضای صدور حکم فرزند خواندگی دائم

ریاست محترم حوزه قضایی خانواده ……

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند:

موکلین به علت محروم بودن از نعمت فرزند طی مراحل و تشریفات اداری و قضایی با صدور دادنامه شماره ۱۰۳۹ مورخ ۸۵/۷/۵ حکم سرپرستی موقت طفل بدون سرپرست را اخذ و برای وی شناسنامه دریافت می‌نمایند.

لکن از مدتی که مادر وی پیدا شده و تقاضای تحویل فرزند را نمودند به تقاضای دادستانی شناسنامه فرزند تحویل واحد سرپرستی گردیده و طفل نیز به اداره بهزیستی تحویل شده لکن با توجه به اینکه مطابق دادنامه شماره ۴۵۹/۸۶ حکم حجر مادر طفل به نام …… از شعبه پنجم دادگاه عمومی حقوقی صادر گردیده است.

و نامبرده دارای قیم می‌باشد، و در پی آن مطابق دادنامه شماره ۸۷۰۹۹۷۸۶۱۱۱۰۰۲۷۵ عدم صلاحیت مادر طفل جهت نگهداری آن و سلب حضانت از وی صادر گردیده است و مجدداً بنا به تقاضای کتبی موکلین و به دستور دادستانی نزد موکلین به صورت مهمان حضور دارد فلذا با توجه به تمامی موارد فوق الاشعار تقاضای صدور حکم سرپرستی دائم طفل به نام موکلین را از محضر دادگاه استدعا دارم.

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *