تقاضای تمکین و اعلام آدرس مشخص برای زندگی مشترک

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
تقاضای تمکین و اعلام آدرس مشخص برای زندگی مشترک

تقاضای تمکین و اعلام آدرس مشخص برای زندگی مشترک یعنی درخواست یکی از زوجین از دادگاه است تا طرف مقابل را ملزم به بازگشت به زندگی مشترک در یک آدرس تعیین‌شده کند. این درخواست به منظور حفظ و ادامه زندگی مشترک و اطمینان از فراهم بودن مکان مشخص برای زندگی هر دو طرف صورت می‌گیرد.

درج تقاضای تمکین و اعلام آدرس مشخص برای زندگی مشترک

خلاصه اظهارات

مخاطب محترم ……

با سلام

مخاطب محترم پیرو اظهارنامه‌های …… و …… که به شخص شما ابلاغ شده است و در هر ۲ اظهارنامه از شما دعوت به زندگی و تمکین از زوج به عمل آمده و با وجود دعوت‌های مکرر شفاهی و کتبی توجهی ننموده و نشوز کامل خود را اثبات نموده ­اید.

بدینوسیله به شما ابلاغ و یادآوری می‌نمایم چون بنده از کارکنان رسمی شرکت…… در تهران بوده و هستم و پیرو مذاکرات اولیه رساندم قرار سکونت در تهران داشتیم و در جلسه دادرسی …… هم به عرض رساندم. لذا آدرس سکونت اینجانب در تهران خیابان …… شمالی مقابل پارک …… نبش کوچه …… ساختمان …… واحد ……

می­باشد. برای دهمین بار برحسب وظیفه شرعی از شما دعوت به ادامه زندگی و تمکین از زوج در محل آدرس مذکور که یک واحد مسکونی مستقل و کامل می‌باشد، می‌نمایم که بدون دخالت سایرین به زندگی ادامه دهید در غیر این صورت ناگزیرم برای تکلیف شرعی خود برابر مقررات قانون و شرع عمل کنم.

جواب را در ستون مقابل بنویسید و چنانچه برای ادامه زندگی در تهران آمادگی دارید زمان و تاریخ آمدنتان را در اظهارنامه اعلام فرمائید هرگونه پاسخ غیر واقع شما سوءنیتتان را می‌رساند؛ و عدم پاسخ مستنکف محسوب می‌گردد.

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *