درخواست تعیین تکلیف زندگی مشترک خانم باردار

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
درخواست تعیین تکلیف زندگی مشترک خانم باردار

درخواست تعیین تکلیف زندگی مشترک خانم باردار به معنای ارائه دادخواستی به دادگاه برای رسیدگی به وضعیت حقوقی و آینده زندگی مشترک زنی است که در حال حاضر باردار است. این درخواست می‌تواند شامل مسائل مربوط به حضانت، نفقه، و سرپرستی فرزند آینده باشد.

درخواست تعیین تکلیف زندگی مشترک خانم باردار

تنظیم درخواست تعیین تکلیف زندگی مشترک خانم باردار

مخاطب محترم

با سلام

در قبال اظهار نامه شما اعلام میدارم که اینجانبه همسر قانونی و رسمی شما هستم و تاریخ ۱۳۷۵/۱۰/۶ ازدواج و ثمره اش یک بچه بوده و فی الحال نیز دو ماهه باردار هستم و با قاطعیت تمام ادعای شما را تکذیب و رد می‌نمایم و به دور از حقیقت می‌باشد، شما با این اظهارات کذب خواسته­اید در آتیه خودتان را محق در محکمه جلوه دهید.

بلکه حقیقت از این قرار است که شما از تاریخ ۷۸/۱۲/۱۴ اینجانبه را به همراه فرزند مشترک به بهانه میهمان به منزل پدرم آورده‌اید و مجدداً به تاریخ ۷۹/۱/۷ مراجعه و فرزند مشترک را با خودتان برده­اید و دیگر جهت استرداد مراجعه ننموده‌اید.

و در طی این مدت مرا مورد شکنجه‌های روحی و جسمی قرار داده‌اید و خرجی و نفقه متحمل نشده‌اید و به علت ناسازگاری‌ها و اعمال ناشایست جنابعالی عاصی شده‌ام و صبرم به اتمام رسیده و تا به حال بلاتکلیف مانده‌ام و از طریق قانونی به ناچار علیه شما اقدام خواهم کرد.

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *