صدور حکم تأدیه نفقه ایام گذشته و یارانه نقدی

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
صدور حکم تأدیه نفقه ایام گذشته و یارانه نقدی

صدور حکم تأدیه نفقه ایام گذشته و یارانه نقدی به اعطای تصمیم دادگاه برای پرداخت مبالغ معین به عنوان نفقه معوقه برای دوره‌های گذشته به متقاضی مربوطه اشاره دارد. این حکم ممکن است بر اساس توافقات قبلی طرفین یا تصمیم دادگاه برای تأمین نیازهای مالی فرد یا خانواده صادر شود.

صدور حکم تأدیه نفقه ایام گذشته و یارانه نقدی

تنظیم صدور حکم تأدیه نفقه ایام گذشته و یارانه نقدی

ریاست محترم حوزه قضایی خانواده …….

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند:

به وکالت از خواهان، خواندگان موصوف که عقدنامه زوجین به پیوست تقدیم می‌گردد، ماه­هاست که موکله را متأسفانه در یک منزل بسیار محقر محبوس نموده و بدون هرگونه امکانات ابتدایی در هوای زمستانی و وضعیت بسیار دشواری قرار داده‌اند، که لاجرم همواره از آب سرد آن هم در محل دستشویی به شست و شوی ظروف و نظافت میپردازد.

لذا از مورخه …… هیچ گونه نفقه و کسوه به موکله نداده و از مورخه …… و نیز یارانه نقدی ایشان را در اختیار گرفته و از تادیه آن به موکله امتناع می­ورزد و حتی دروازه منزل را به روی وی بسته و برادر ایشان صرفاً از پنجره اتاق که مشرف به کوچه است، ملاقات و مایحتاج وی را فراهم می‌نماید.

علیهذا با عنایت به مراتب و طرح دعوی متعدد خانوادگی و توجهاً به ماده ۱۱۰۶ از قانون مدنی و …… و ماده ۱۹۸ از قانون آیین دادرسی در امور مدنی صدور حکم محکومیت خواندگان وفق ستون خواسته از محضر آن مقام محترم مورد استدعا است.

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *