لایحه دفاعیه اعتراض به نظر کارشناس و تعیین کارشناسی سه نفره

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
اعتراض به نظر کارشناس و تعیین کارشناسی

دلایل ارائه لایحه دفاعیه اعتراض به نظر کارشناس و تعیین کارشناسی سه نفره ممکن است شامل تحلیل نادرست کارشناس، عدم صلاحیت فنی یا تجربیات او، یا نیاز به دیدگاه‌های متعدد کارشناسی باشد. در ادامه نمونه ای از این لایحه را مشاهده می‌کنید.

نوشتار لایحه دفاعیه اعتراض به نظر کارشناس و تعیین کارشناسی سه نفره

بسمه تعالی

تاریخ: ……

دادیار محترم شعبه …… دادسرای عمومی و انقلاب …….

با احترام در خصوص پرونده کلاسه …… با ملاحظه نظریه کارشناسی بدواً تقاضای اخذ توضیح و اعلام نظر تکمیلی از سوی کارشناس محترم را دارم پس در صورت احرار بر نظریه خود درخواست ارجاع به هیأت سه نفره کارشناسان را دارم.

موارد اخذ توضیح و دلائل و جهات اعتراض:

  • کارشناس محترم در صفحه سوم گزارش خود مرقوم داشته طی تماس با آقای …… پاسخی نداده و همکاری ننموده است طی بررسی بعمل آمده چون خط تلفن همراه خود را تغییر داده مطلع از قضیه نشده است و شماره خط جدید او …… می‌باشد و اگرچه مشتکی عنه پرونده است اما شاید بتوان اطلاعاتی را از سیستم رایانه شرکت بدست آورد.
  • اگرچه طبق قرارداد مکتوب آقای …… شروع کار او را در شرکت از تاریخ …… نشان می‌دهد اما واقع امر این است که ایشان قبل از آن از سال ۹۳ هم در شرکت که هنوز ثبت رسمی هم نشده بود مشغول بکار بوده است و درصورت تحقیق از او هم منکر نخواهد شد علاوه بر اینکه هم شهود کافی وجود دارد و هم دلائل دیگر که ارائه خواهد شد.
  • مطابق صحفه ششم گزارش و نظریه کارشناس محترم و حسب مذاکره شفاهی با موکل بلحاظ حجم گستره و وسعت کار حسابرسی و تعیین میزان مبالغ برداشتی توسط مشتکی عنه نیاز به همکاری چند نفر حسابدار متخصص است که موکل اعلام آمادگی را در این قسمت دارد تا اطلاعات و مدارک و دلائل کافی در اختیار کارشناس محترم قرار دهند و میزان وجود و مبالغ برداشته شده و یا از مشتریان اخذ و بحساب شرکت واریز نگردیده است را بطور دقیق اعلام دارند زیرا آنچه را موکل مدعی است بیش از ده برابر مبلغ اعلامی کارشناس محترم است.
  • برابر صفحه هشتم نظریه کارشناسی بند ۳ آن کارشناس محترم مبلغ …… ریال را معلوم کرده که باید به حساب شرکت واریز شده اما صورت نپذیرفته است اما دقیقاً مشخص نکرده است که مربوط به کدامیک از مشتکی عنه‌ها می‌باشد.

فلذا استدعای رسیدگی و اتخاذ تصمیم شایسته را در جهت کشف واقع و اعلام میزان واقعی و دقیق مبالغ برداشتی با عدم واریزی بحساب شرکت را از سوی مشتکی عنهما ‌دارم.

با کمال احترام

نام و نام خانوادگی

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *