اعتراض به منع تعقیب در دعوی تعدیل اعسار

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
اعتراض به منع تعقیب در دعوی تعدیل اعسار

اعتراض به قرار منع تعقیب در دعوی تعدیل اعسار توسط فرد یا وکیلش به منظور ارائه دلایل و استدلال‌هایی برای لغو یا تغییر قرار منع تعقیب در مورد پرونده تعدیل اعسار انجام می‌شود. در ادامه نمونه ای از لایحه اعتراض به قرار منع تعقیب در دعوی تعدیل اعسار را مشاهده می‌کنید.

نمونه اعتراض به منع تعقیب در دعوی تعدیل اعسار

بسمه تعالی

تاریخ: ……

ریاست محترم دادگاه کیفری دادگستری ……

احتراماً در مهلت مقرره نسبت به قرار منع تعقیب صادره در پرونده کلاسه …… شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب …… شدیداً معترض بوده و به عرض می‌رساند:

که دادیار محترم با وصف اینکه خانم …… فرزند …… به استناد یک استشهادیه که به امضاء افراد متعهد رسیده در دعوی تعدیل اعسار اتهامات متعددی را به اینجانب …… منتسب نموده از جمله اینکه بنده با کارت شناسایی تقلبی و سمت جعلی خود را مدیر عامل شرکت پخش …… معرفی نموده‌ام و دادیار شعبه اول با وصف اینکه این استشهادیه که متضمن کذب و افترا بوده چون به امضاء خانم …… نرسیده نامبرده را تبرئه نموده است.

در حالیست که استناد به این استشهادیه به منزله این است که خود خانم …… مواد مندرج در آن را به اینجانب منتسب نموده است و انتساب خلاف واقعه به اینجانب صورت پذیرفته، و این امر در استشهادیه پیوست دادخواست کاملاً محرز می‌باشد.

ذکر این نکته ضروریست که خانم …… استشهادیه را امضاء ننموده، بدین معنا نیست که محتویات استشهادیه مورد تأیید وی نمی‌باشد و خانم …… به استناد این استشهادیه و مدرج در آن که توسط خود خانم نوری تهیه شده مواردی را به بنده منتسب نموده که از مصادیق افترا و نشر اکاذیب می‌باشد بطور قطع تهیه این استشهادیه توسط خود خانم …… تنظیم شده است.

زیرا که هیچ گونه کپی یا برابر اصل بودن در استشهادیه وجود ندارد چراکه خود اصل آن در پرونده شعبه دوم حقوقی جزء مستندات آن می‌باشد. ساده انگاری می‌باشد اگر بگوئیم فقط ایشان به این استشهادیه دسترسی پیدا کرده است و خود تهیه و تنظیم نکرده است و همینطور سایر مواردی که در متن شکوائیه نسبت به استشهادیه عنوان شده است که در پرونده پیش رو موجود می‌باشد.

لذا نسبت به قرار منع تعقیب معترض بوده و تقاضای نقض آن را داشته صدور قرار جلب محاکمه مستدعی می‌باشد.

با کمال احترام

نام و نام خانوادگی

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *