درخواست ارائه صورتحساب سالیانه توسط عمه

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
درخواست ارائه صورتحساب سالیانه توسط عمه

درخواست ارائه صورتحساب سالیانه توسط عمه به معنای ارائه یک درخواست رسمی از سوی عمه فرد تحت قیمومت (صغیر) به قیم یا مرجع قضایی برای دریافت گزارش مالی سالیانه مرتبط با مدیریت اموال و هزینه‌های صغیر است. در ادامه نمونه ای از این درخواست را مشاهده می‌کنید.

نمونه ای از درخواست ارائه صورتحساب سالیانه توسط عمه

بسمه تعالی

ریاست محترم دادگاه عمومی شهر ……

با سلام و تحیت؛

احتراماً عطف به اخطاریه کلاسه پرونده …… اس به استحضار عالی می‌رساند؛

نظر به اینکه در کلاسه پرونده فوق‌الذکر اینجانبه …… به عنوان قیم و سرپرست صغیر به نام …… تعیین گردیده‌ام؛

فلذا عطف به اخطاریه پیوستی مستنداً به ماده ۱۲۴۴ قانون مدنی صورتحساب سالیانه ۹۶- ۹۵ تصدی امور صغیر را به شرح ذیل اعلام می‌دارم:

  • لیست اموال و درآمد صغیر
  • اموال صغیر یاد شده تنها یکباب ساختمان مسکونی روستائی واقع در روستای بوده؛ که با سایر ورثه ابوینی خویش (من جمله اینجانبه) مشاعاً در آن شریک می‌باشد. که آن هم به شرح صورتجلسه اولیه تنظیمی توسط مأمورین محترم انتظامی کمافی‌السابق باقی است، و صغیر یاد شده در آن ساکن می‌باشد. و درآمدی از آن حاصل نمی‌شود.
  • درآمد حاصل از یارانه صغیر سالانه مبلغ ……. تومان بوده؛ …… درآمد حاصل از مستمری بیمه تأمین اجتماعی سالیانه مبلغ …… تومان بوده؛ مجموع اموال و درآمد و پس‌انداز سالیانه صغیر …… تومان بوده است؛
  • لیست مخارج و هزینه‌ها ودیون صغیر
  • کلیه هزینه‌های خوراک، پوشاک، لوازم‌التحریر و تفریح و تفرج صغیر در طی سال جاری مبلغ …… تومان بوده؛
  • مبلغ …… تومان بابت هزینه‌های تعمیر و بازسازی خانه مسکونی که صغیر در آن سکنی دارد صرف نموده‌ام که با این اوصاف مازاد بر مبلغ …… تومان باقی مانده از درآمد صغیر را خودم از حساب شخصی­ام تحمل و هزینه نموده‌ام. مجموع مخارج سالیانه صغیر …… تومان بوده است. که فی‌المجموع پس از احتساب کلیه درآمد و هزینه‌های صغیر، صغیر یاد شده فاقد پس‌انداز می‌باشد. و به کسی نیز مدیون و مقروض نبوده و نمی‌باشد.

با تقدیم احترامات؛ ……

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *