درخواست ارائه صورتحساب سالیانه توسط برادر

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
درخواست ارائه صورتحساب سالیانه توسط برادر

درخواست ارائه صورتحساب سالیانه صغیر توسط برادر به معنای ارائه یک درخواست رسمی از سوی برادر فرد تحت قیمومت (صغیر) به قیم یا مرجع قضایی برای دریافت گزارش مالی سالیانه مرتبط با مدیریت اموال و هزینه‌های صغیر است. در ادامه نمونه ای از این درخواست را مشاهده می‌کنید.

نوشتار درخواست ارائه صورتحساب سالیانه توسط برادر

بسمه تعالی

ریاست محترم دادگاه عمومی شهر ……

با سلام و تحیت؛

احتراماً عطف به اخطاریه کلاسه پرونده …… اس به استحضار عالی می‌رساند:

نظر به اینکه در کلاسه پرونده فوق‌الذکر اینجانب …… به عنوان قیم و سرپرست صغیر بنام …… تعیین گردیده‌ام؛

فلذا عطف به اخطاریه پیوستی مستنداً به ماده ۱۲۴۴ قانون مدنی صورتحساب سالیانه ۹۶- ۹۵ تصدی امور صغیر را به شرح ذیل اعلام می‌دارم:

  • لیست اموال و درآمد صغیر
  • اموال صغیر یاد شده به شرح صورتجلسه اولیه تنظیمی توسط مأمورین محترم انتظامی کمافی‌السابق باقی است، و درآمدی از آن حاصل نمی‌شود.
  • درآمد حاصل از یارانه صغیر سالانه مبلغ…… تومان بوده. درآمد حاصل از مستمری بیمه تأمین اجتماعی صغیر …… در سال گذشته مبلغ …… ریال بوده، و با جمیع پس‌انداز سنوات گذشته در حال نامبرده مجموعاً مبلغ …… تومان در حساب خود پس‌انداز دارد. مجموع اموال و درآمد و پس‌انداز صغیر ۱۹/۳۴۰/۰۰۰ تومان بوده است.
  • لیست مخارج و هزینه‌ها و دیون صغیر
  • کلیه هزینه‌های خوراک، پوشاک لوازم‌التحریر و تفریح و تفرج صغیر مجموعاً مبلغ …… تومان است، و مازاد بر آن را خود از حساب شخصی‌ام در راه رضای خداوند متعال صرف و هزینه بوده، نموده، و متحمل شده‌ام. مجموع مخارج سالیانه صغیر …… تومان بوده است؛ که فی‌المجموع پس از احتساب کلیه درآمد و پس‌انداز و هزینه‌های صغیر، صغیر یاد شده مبلغ ۱۸/۸۰۰/۰۰۰ تومان پس‌انداز و درآمد داشته و دارندوبه کسی نیز مدیون و مقروض نبوده و نمی­باشد.

با تقدیم احترامات؛ ……

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *