معتبرترین وکیل ورزشی در تهران

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
وکیل ورزشی

یکی از رشته‌های تخصصی در حوزه حقوقی ورزشی، وکیل ورزشی است که خدمات حقوقی به ورزشکاران، باشگاه‌ها ‍و اسپانسرها ارائه می‌دهد و در واقع هر فرد حقیقی یا حقوقی که به دنبال استفاده از خدمات حقوقی ورزشی باشد می‌تواند از این افراد کمک بگیرد. از آنجایی که صنعت ورزشی مشکلات و اختلافات مختص به خود را دارد می‌توان گفت نقش وکلا در این زمینه بسیار پررنگ است.

ویژگی های وکیل ورزشی خوب و معتبر

هنگامی که شما به دنبال معتبرترین وکیل ورزشی هستید حتماً برایتان سؤال پیش می‌آید که یک وکیل خوب چه ویژگی‌هایی دارد و چگونه باید او را بشناسیم؟ در واقع باید توجه داشته باشید که فاکتورهای زیادی برای انتخاب وکیل ورزشی وجود دارد که یکی از مهم‌ترین این فاکتورها تخصص بالای وکلا است که نقش مهمی در موفقیت پرونده‌های شما خواهد داشت.

چنانچه وکیل مورد نظر در حوزه رشته ورزشی مد نظر شما تخصص کافی داشته باشد به راحتی می‌تواند از حقوق شما دفاع کرده و بهترین نتیجه را رقم بزند. علاوه بر این، تجربه بالا از دیگر ملاک‌های شناخت وکیل خوب و معتبر است به طوری که یک وکیل باتجربه می‌داند چگونه باید اقدام به طرح دعوی نموده و تا حد زیادی از انجام اشتباهات جلوگیری می‌شود.

اهمیت کمک گرفتن از وکیل ورزشی

در خصوص وکیل ورزشی لازم است بدانید که این وکیل در واقع جزو وکلای پایه یک دادگستری بوده که علاوه بر دانش و تجربه وکالتی باید در رشته حقوق ورزش نیز کسب دانش کرده تا بتواند از حقوق بازیکنان، ورزشکاران، فدراسیون‌ها، اسپانسرها، باشگاه‌ها و … دفاع نماید.

با این حال کمک گرفتن از وکیل دعاوی ورزشی بسیار حائز اهمیت بوده و این وکلا با تسلط کافی که بر قوانین و مقررات در این خصوص دارند به موکل خود کمک کرده تا حقانیت را به اثبات برساند. از جمله رشته‌های ورزشی که اهمیت کمک گرفتن از وکیل بسیار به چشم می‌خورد می‌توان به رشته فوتبال اشاره کرد.

زیرا رشته ورزشی فوتبال در سراسر دنیا جزو رشته‌های محبوب است که با وجود آن قراردادهای بسیار مهمی بین ورزشکاران و باشگاه‌ها منعقد می‌گردد. با توجه به اینکه این قراردادها دارای نکات حقوقی است باید از وکیل پایه یک دادگستری که در این زمینه تخصص کافی دارد جهت انعقاد قرارداد کمک گرفت زیرا در این قراردادها اصطلاحاتی به کار می‌رود که عموم مردم با معانی آن آشنایی ندارند.

خدمات وکیل ورزشی در تهران

زمانی که به دنبال بهترین وکیل ورزشی در تهران هستید می‌توانید از گروه‌های حقوقی مختلف چون گروه وکلای ایران دادگستر کمک بگیرید. در این مجموعه علاوه بر خدمات وکیل ورزشی در خصوص دیگر خدمات حقوقی چون وکیل ثبتی نیز مشاوره کامل ارائه می‌شود. در واقع باید بدانید وکیل ثبتی وکیلی است که در دعاوی ثبتی که بین دو نفر رخ داده وکالت می‌کند.

با توجه به اینکه دعاوی ثبتی در زمینه‌های مختلف رخ می‌دهد لازم است این وکیل به تمامی قوانین اسناد و املاک کشور تسلط داشته باشد. در خصوص خدمات وکیل قراردادهای ورزشی در گروه وکلای ایران دادگستر لازم است بدانید که این خدمات عبارت‌اند از:

  • کمک به مهاجرت ورزشی بازیکنان
  • تنظیم قرارداد بازیکنان طبق مقررات و استانداردهای بین‌المللی
  • یاری کردن بازیکنان ورزشی رای دوری از حواشی ‌های ناخواسته
  • در نظر گرفتن شروط مشروط و مربوط به پرداخت مالیات ورزشکاران
  • بررسی برنامه‌های جانبی ورزشکاران چون ترانسفر بازیکنان و مربیان و تبلیغات

هزینه وکیل ورزشی

در خصوص حق الوکاله وکیل ورزشی لازم است بدانید این هزینه همچون دیگر وکلا از قبل تعیین می‌شود. اما این مبلغ می‌تواند بین وکیل و موکل توافق شود. چر که موضوعاتی چون طرح دعوی ورزشی تنظیم قرارداد داوری در قراردادها تجدیدنظرخواهی ورزشی و … می‌تواند بر این هزینه تأثیر بگذارد و طبیعتاً هرچه میزان سختی یک پرونده ورزشی بیشتر باشد حق الوکاله آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. البته باید این حق الوکاله به صورت سریع در قرارداد درج شود و نحوه پرداخت آن نیز به درستی تعیین گردد.

سخن پایانی

وکیل ورزشی یکی از خدمات گروه وکلای ایران دادگستر است که برای ورزشکاران، باشگاه‌ها، اسپانسرها و … خدماتی ارائه می‌دهد. این وکیل به موکل خود کمک کرده تا در صورت لزوم اقدام به طرح شکایت بپردازد.

برای انتخاب بهترین وکیل باید بدانید گروه وکلای ایران دادگستر خدمات قبول وکالت و مشاوره حقوقی در زمینه‌های مختلفی چون امور ملکی، امور ثبتی، قرارداد پیمانکاری، حوزه نفت، گاز و پتروشیمی و … را زیر نظر بهترین وکلای پایه یک دادگستری در ایران ارائه می‌دهد.

www.irandadgostar.com

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *