تقاضای واخواهی در مورد تکلیف زندگی از ناحیه زوجه

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
تقاضای واخواهی در مورد تکلیف زندگی از ناحیه زوجه

تقاضای واخواهی در مورد تکلیف زندگی از ناحیه زوجه معمولاً در صورتی ارائه می‌شود که زن احساس کند حکم اولیه دادگاه ناعادلانه یا نادرست بوده و نیاز به بازبینی مجدد دارد. در این نوع درخواست، زوجه دلایل و مستندات جدیدی را به دادگاه ارائه می‌دهد تا تصمیم قبلی مورد بررسی مجدد قرار گیرد و احتمالاً تغییر کند. این تقاضا می‌تواند به موضوعاتی مانند طلاق، نفقه، حضانت فرزندان، و دیگر مسائل مرتبط با زندگی مشترک مربوط باشد.

نگارش تقاضای واخواهی در مورد تکلیف زندگی از ناحیه زوجه

ریاست محترم حوزه قضایی خانواده ……

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند:

که در تاریخ ۱۳۹۲/۸/۶ ابلاغ شده است درخواست رسیدگی مجدد می‌نمایم. ضمناً رونوشت دادنامه بدوی و لایحه اعتراضیه و سایر مدارک جمعاً بیست و سه برگ می‌باشد، پیوست دادخواست تقدیم میگردد.

واخواه پرونده (زوج) شماره ۹۱۰۹۹۸۲۱۶۲۳۰۰۷۷۰ در لوایح تقدیمی به شعبه ۲۴۳ شهید …… در بند دوم از لایحه تقدیمی ۹۲/۵/۲۳ واضحاً از قاضی محترم پرونده تقاضای تجمیع کلیه پرونده‌های مختومه قبلی با موضوع مشابه منجر به محکومیت با رد دعوی زوجه شده را خواستار شده است؛

و ضمناً جهت روشنگری بطلان گفتار کذب زوجه و وکیله محترمه و تأئید مظلومیت زوج، فایل صوتی مکالمات تیرماه سال ۹۱ در همین موضوع که فقط به حکم مقام محترم قضایی ارائه می‌شود، را خواستار شده است. متأسفانه هیچ یک از موارد مطروحه به لحاظ تأمین دلیل صدق گفته زوج انجام نپذیرفته و ایضاً با توجه به آرای محاکم سابق بر این کذب کلام زوجه اظهر من الشمس است.

خاطی و گمراه کننده مسیر حق و قضاوت و شهود کذاب مورد قضاوت واقع نشده و بدین طریق مراتب ابرام بر جرم خطای سابق می‌نماید درخواست تجمع پرونده‌های دادگاه‌های نامبرده شده در همان لایحه بدین علت است که بر قضات محترم روشن گردد که زوجه چگونه با خدعه و حیله گری مظلوم نمائی و شیون و زاری سعی در جلب رأی قضات را نموده ولی با هشیاری که از آن عالی

مقامان انتظار میرفته چهره واقعیه زوجه از پشت نقاب دروغ و تزویر مشخص و رأی رد دعوی یا محکومیت گرفته؛ همچنین است در همین پرونده و محتویات مشخصاً زوجه با راهنمایی دیگر کسان زوج را برای چندمین بار مجهول المکان اعلام کرده و تا حد دریافت حکم موافق پیش رفته قضات محترم بهتر از هرکس علم و اشراف دارند که شهادت یا بحث از طرف کذاب هیچ زمان مسموع نبوده چنانچه در قوانین مرتبطه نیز وارد شده است.

مصراً تقاضا می‌شود به لحاظ جمع آوری ادله مثبته در تأئید و صدق کلام زوج موارد خواسته شده در بند دوم لایحۀ مورد اشاره و تأمین دلیل اجرا گردد.

زوجه نه تنها خود ترک خانه نموده بلکه از غیبت کاری همسر استفاده نموده و کلیه لوازم منزل و لوازم کاری شخصی، زوج را شبانه با شهادت شهود، با برادران و عموزاده خود سرقت و بجای نامعلومی برده است که با رجوع به دیسک صدای مکالمات زوجه تا مورخه تیرماه ۹۱ قابل اثبات است و در صورت حکم موافق زوجه بلادرنگ اقدام به خروج از کشور خواهد نمود در حالی که اموال زوج همچنان در ید ایشان است.

جهت جلوگیری از تضییع حقوق زوج که حدوداً چهار سال و نیم است که واقع شده مستدعیست:

  1. دستور فرمائید تأمین دلایل خواسته شده انجام شود.
  2. تضمین مالی مناسب تا رسیدگی و عودت مایملک زوج به دادگاه محترم از زوجه گرفته شود بر حسب ارزش گذاری روز به شرح لیست پیوست.
  3. موارد هتک حرمت زوج که توسط زوجه حتی در حضور قضات محترم انجام پذیرفته تحت پیگرد قانونی قرار گیرد.
  4. شهود زوجه مورد سوگند و در غیر این صورت یا اثبات شهادت کذب یا غرض مورد پیگرد قرار گیرند.
  5. موارد قذف که از طرف زوجه انجام پذیرفته است، مورد قضات و حکم لازمه در مورد ایشان اجرا شود.
  6. با توجه به ابرام و اصرار زوجه به تقلب و کذب و مفتوح نمودن پرونده‌هایی در شهرهای دور مجهول المکان نمودن زوج، تضمین لازمه از نامبرده گرفته شود.
  7. تقاضای رسیدگی مجدد

در آخر یادآور می‌شود با توجه به سکونت زوج در خوزستان و دیر رسیدن اطلاعیه‌ها و برگه‌های دادگاه محترم تدابیر قانونی اعمال گردد.

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *