تقاضای صدور گواهی عدم امکان سازش بدلیل ترک خانواده

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
تقاضای صدور گواهی عدم امکان سازش بدلیل ترک خانواده

تقاضای صدور گواهی عدم امکان سازش بدلیل ترک خانواده به این معناست که یکی از زوجین به دلیل ترک زندگی مشترک توسط طرف مقابل، درخواست جدایی رسمی و قانونی از دادگاه می‌کند و دادگاه پس از بررسی دلایل و مدارک، این گواهی را صادر می‌کند.

تقاضای صدور گواهی عدم امکان سازش بدلیل ترک خانواده (طلاق)

ریاست محترم حوزه قضایی خانواده ……

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند:

که موکله خانم …… طبق سند ازدواج …… دفترخانه ازدواج شماره …… مورخ …… به عقد ازدواج خوانده دعوی درآمده است. مشارالیه خانواده خود را ترک و همچنین با عدم پرداخت نفقه و عدم سرپرستی و ادای وظایف قانونی و شرعی موکله را در کشور آلمان رها کرده است.

موکله هیچگونه آدرس و نشانی از نامبرده نداشته لذا برای تعیین تکلیف و مراجعت به وطن خود پدرش آقای …… فرزند …… وکیل در توکیل به شماره …… مورخ …… در کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در هامبورگ قرار داده و وکالت نامه مزبور در مورخه ۸۱/۶/۴ در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در هامبورگ مورد تأیید و تنفیذ قرار گرفته است.

فی الحال وکالت با توکیل به غیر و واگذاری آن توسط پدرش به اینجانب است. جهت پیگیری و اقامه دعوی مستنداً با استفاده از شرایط ضمن عقد خارج لازم و وکالت بلاعزل مندرج در سند نکاحیه و به استناد مواد ۱۱۲۹ و ۱۱۳۰ قانون مدنی و نیز بند ۴ از قانون حمایت خانواده، تقاضای صدور حکم گواهی عدم سازش و طلاق مشارالیه را دارد.

نام و نام خانوادگی

امضا

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *