وکیل تجارت الکترونیک (مشاوره حقوقی آنلاین)

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
وکیل تجارت الکترونیک

وکیل تجارت الکترونیک شخصی است که تمام عواقب قانونی کسب و کارهای اینترنتی شما را بررسی می‌کند. همچنین در هنگام عقد قراردادهای تجاری خصوصاً به صورت اینترنتی شرایط قرارداد شما را از لحاظ حقوقی و قانونی در نظر می‌گیرد.

چنانچه در طول گسترش تجارت الکترونیکی خود به مشکلی برخورد کنید مطمئناً تنها وکیل تجارت الکترونیک می‌تواند حق شما دفاع کند. مهم‌تر اینکه وکیل تجارت اینترنتی در انجام تمام کارهای قانونی مثل گرفتن نماد اعتماد، جواز کسب اینترنتی و … می‌تواند شما را راهنمایی کند و در کنار شما باشد.

وکیل تجارت الکترونیک

پیش از اینکه به شما بگوییم وکیل تجارت الکترونیک کیست و چه وظایفی دارد خوب است بدانید اینترنت یک فضای بسیار گسترده است که کسب و کارهای زیادی را به صورت تجارت الکترونیک پوشش می‌دهد‌؛ اما در فضای مجازی هم مانند کسب و کارهای مختلف در دنیای حقیقی افرادی هستند که به حقوق دیگران تعرض می‌کنند. پس برای محافظت از حقوق افراد یکسری قوانین در خصوص تجارت الکترونیک تدوین شده است که تنها وکیل تجارت الکترونیک می‌توانید در این زمینه از حق شما دفاع کند.

وکیل کسب و کار اینترنتی الکترونیک

وکیل تجارت الکترونیک ‌کیست؟

وکیل تجارت الکترونیک یک وکیل پایه یک دادگستری است که آگاهی زیادی در مورد قوانین و تمام قواعد تجاری دارد. چنین وکلایی با داشتن اطلاعات تخصصی از پرونده‌های حقوقی نیز مشکلات و مسائل کسب و کارهای اینترنتی شما را حل و فصل می‌کنند. همچنین با شناخت زیادی که در مورد قواعد رسانه‌های الکترونیک می‌دانند از حق و حقوق مالی و معنوی شما در فضای مجازی دفاع می‌کنند.

چرا اخذ وکیل تجارت الکترونیک اهمیت دارد؟

مهم‌ترین دلایلی که باید برای فعالیت در کسب و کارهای اینترنتی خود از یک وکیل تجارت الکترونیک کمک بگیرید به شرح ذیل است:

وکیل تجارت الکترونیک

تفاوت اساسی تجارت و تجارت الکترونیک

شاید در ابتدا تصور کنید که قوانین کسب و کارهای حقیقی مانند قوانین تجارت‌های اینترنتی است. در صورتی که جرائم و مشکلاتی که در تجارت های مجازی رخ می‌دهد تنها در حوزه کاری وکیل تجارت الکترونیک قرار دارد. بنابراین وکیل تجارت در این زمینه تخصص زیادی ندارد. از این رو برای بستن قراردادهای تجاری به صورت اینترنتی، پیگیری پرونده‌های تجاری و همچنین مشاوره‌های حقوقی در زمینه تجارت الکترونیک تنها لازم است از تخصص یک وکیل تجارت الکترونیک کمک گرفت.

متفاوت بودن جرائم الکترونیکی

از آنجایی که هویت مجرمان کسب و کارهای اینترنتی دقیقاً مشخص نیست، پس پیدا کردن مجرم پرونده‌های تجارت الکترونیک باید در هاله‌ای از ابهامات رسیدگی شود. از این رو تنها کسی که می‌تواند چنین پرونده‌های پرماجرایی را پیگیری کند وکیل تجارت الکترونیک است‌.

قوانین متفاوت تجارت الکترونیک

هر چند که مراجع دادرسی پرونده‌های تجارت الکترونیک با سایر مراجع حقوقی یکی است؛ ولی قوانین و مصوبات رسیدگی به کسب و کارهای اینترنتی با روند پیگیری سایر پرونده‌های حقوقی کاملاً متفاوت است. بنابراین وظایف وکلای تجارت الکترونیک با وظایف و خدمات وکلای حقوقی دیگر مثل وکیل ثبتی کاملاً متفاوت است. پس تنها یک وکیل تجارت الکترونیک می‌تواند در زمینه مشاغل اینترنتی از حق شما دفاع کند.

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی یک راه مؤثر و کوتاه برای حل مشکلات حقوقی است‌؛ زیرا شما به راحتی می‌توانید به طور مستقیم با وکلا و مشاورین حقوقی خود در زمینه‌های مختلف از جمله تجارت الکترونیک تماس بگیرید و به پاسخ تماس پرسش‌های خود برسید. مسلماً برای دریافت مشاوره حقوقی به صورت تلفنی با یک وکیل تجارت الکترونیک شما باید وکیل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

سپس تاریخ و همچنین ساعت مشاوره را مشخص کنید. بدون شک در ساعت و روز تعیین شده وکیل مورد نظرتان با شما تماس می‌گیرد.

E-commerce lawyer

مشاوره حقوقی تجارت الکترونیک

امروزه با توجه به ارائه خدمات گسترده در بستر اینترنت می‌توانید برای مشاوره حقوقی آنلاین از طریق اپلیکیشن های ارتباطی و همچنین پیام‌رسان‌های مختلف با وکیل تجارت الکترونیک مورد نظر خود ارتباط برقرار کنید. گروه وکلا ایران دادگستر با توجه به این امر مهم بستری را در فضای مجازی فراهم کرده است تا شما کاربران گرامی به صورت آنلاین با بهترین وکلای تجارت الکترونیک این مجموعه به صورت 24 ساعته در ارتباط باشید‌.

بنابراین شما با مشاوره حقوقی آنلاین در هر زمان و هر مکانی می‌توانید برای وکیل خود متن، مدارک، ویدئو، عکس و هر مدرک و سند دیگری را در سریع‌ترین زمان ممکن ارسال کنید. همچنین از رفت و آمدهای مکرر به دفتر وکیل مورد نظرتان خودداری نمایید.

بهترین وکیل تجارت الکترونیک

خلاصه اینکه وکیل تجارت الکترونیک در زمینه جرائم الکترونیکی برای گرفتن حق از دست رفته شما خدمات حقوقی متنوعی را ارائه می‌دهد. از آنجایی که مجرمین فضای مجازی قابل دیدن و شناسایی نیستند به همین دلیل پیگیری پرونده‌هایی که در خصوص تجارت الکترونیک مطرح می‌شوند به مراتب سخت‌تر از پرونده‌هایی هستند که در دنیای حقیقی و فیزیکی رخ می‌دهد‌.

از این رو وکیل تجارت الکترونیک باید تبحر زیادی در رابطه با کسب و کارهای اینترنتی داشته باشد. پس اگر به دام جرائم الکترونیکی افتاده‌اید و نمی‌دانید به کدام مراجع قضایی بروید بهتر است با موسسه حقوقی گروه وکلا ایران دادگستر در ارتباط باشید.

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *