لایحه جوابیه در پرونده مطالبه وجه سفته

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
لایحه جوابیه در پرونده مطالبه وجه سفته

لایحه جوابیه در پرونده مطالبه وجه سفته ، به عنوان پاسخ به مطالبه وجه یک فقره سفته در یک پرونده حقوقی تهیه می‌شود. در این لایحه، اطلاعات، دلایل، و استدلال‌هایی که به منظور رد یا توجیه مطالبه وجه فقره سفته ارائه می‌شود، ذکر می‌شود. این سند معمولاً توسط وکیل یا نماینده حقوقی مدعو یا متهم تهیه می‌شود. در ادامه می توانید نمونه ای از  لایحه جوابیه در پرونده مطالبه وجه یک فقره سفته را مشاهده کنید.

 نمونه لایحه جوابیه در پرونده مطالبه وجه سفته

بسمه تعالی

تاریخ: ……

ریاست محترم محاکم عمومی ……

موضوع: پرونده کلاسه  ……

سلام علیکم،

احتراماً باستحضار می‌رساند:

در پرونده کلاسه فوق اخطاریه و ضمائم به اینجانب …… در تاریخ …… ابلاغ گردیده؛ اینک در مهلت مقرر قانونی و مستنداً به ماده ۳۴۶ ق.آ.د.م. مبادرت به اعلام پاسخ می‌نمایم.

در پرونده کلاسه فوق آقای …… به پرداخت وجه یک فقره سفته به مبلغ دو میلیون تومان دروجه اینجانب محکوم گردیده است. کلیه اظهارات تجدیدنظر خواه مواردی است که قبلاً از ناحیه ایشان در شورای حل اختلاف عنوان شده، نامبرده تکرار مکررات نموده است. ادعاهای تجدیدنظر خواه کلاً بی‌مورد و فقط برای اتلاف وقت و اطلاله دادرسی عنوان گردیده و متکی به دلیلی نیست، و در مورد اینکه ایشان اظهار داشته اینجانب در شورای حل اختلاف قبول کردم که هفتصد هزار تومان به من رسیده، صحت ندارد.

با عرض مراتب فوق و با عنایت به اینکه منظور تجدیدنظر خواه اطلاله دادرسی و جلوگیری از قطعیت حکم و طفره از ادای دین می‌باشد. تقاضای رسیدگی احقاق حق و صدور حکم بر تأیید دادنامه صادره مورد استدعاست.

با تقدیم احترام

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *