لایحه دفاعیه در پرونده جعل

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
لایحه دفاعیه در پرونده جعل

لایحه دفاعیه در پرونده جعل بر اساس ارائه شواهد و مدارک مبنی بر بی‌گناهی موکل و عدم دخالت او در جعل تهیه می‌شود. این لایحه تلاش می‌کند تا با اثبات عدم وجود نیت یا اقدام جعل، اتهامات را رد کند. هدف اصلی این لایحه، دفاع از حقوق موکل و اثبات بی‌گناهی او در برابر اتهامات جعل است.

لایحه دفاعیه در پرونده جعل

ریاست محترم شعبه ۱۰۸ جزایی استان ……

سلام علیکم

احتراماً؛

بدین وسیله به استحضار می‌رساند اینجانب س. ج. ۲۲ ساله دانشجو ساکن شهرستان …… می‌باشم. حدوداً یک سال پیش از طریق تماس تلفنی، شخصی که به بنده گفت مبنی را جهت خرید کارت شارژ طبق آگاهی که در سایت اینترنتی گذاشته است، به شماره حساب …… در بانک صادرات شعبه‌ی …… واریز کرده‌ام و از آنجایی که مشخصات بنده را صحیح گفت، طبق تحقیقی که انجام دادم متوجه شدم این حساب به نام بنده افتتاح شده است.

اما بنده شخصاً هیچ گونه اطلاع و دخالتی در افتتاح حساب نداشتم و نمی‌دانم که چگونه رونوشت مدارک من را تهیه کرده‌اند و کارمند بانک بدون این که اصل مدارک من را رؤیت کند این حساب را افتتاح کرده است و کارت عابر بانک را به شخصی که دست خط و امضای بنده را جعل کرده است. تحویل داده است؛ لذا سریعاً شکایتی تنظیم کرده و تقاضای مسدود شدن حساب فوق‌الذکر را نمودم.

طی بازجویی که از رئیس بانک به عمل آمد ایشان اقرار کردند که من این شخص را ندیده‌ام و هر شخص غیر بومی که در این بانک افتتاح حساب کند، باید فرم درخواست افتتاح حساب به‌امضاء و تأیید رئیس بانک برسد که کارمند بدون اینکه این کار را انجام دهد افتتاح حساب کرده است.

این بازجویی در پرونده شماره‌ی ۸۹۰۹۹۸۱۸۲۳۲٠٢١۶ در دادگاه شهرستان …… موجود می‌باشد، که رئیس بانک خودم، قاضی مربوطه به بنده گفت جرمی صورت نگرفته، بلکه خلاف صورت گرفته و از آن جایی که شما شاکی ندارید پرونده مختومه می‌شود.

سپس به ایشان گفتم اگر شخصی از من شکایت کرد چه کار باید کنم ایشان گفت اگر کسی از شما شکایت کرد به دادگاه مراجعه کنید سپس رسیدگی می‌کنیم.

لازم به ذکر است، که محتویات موجود در فرم درخواست افتتاح حساب کاملاً جعلی می‌باشد، و در آن فرم سه نوع امضاء مختلف که که هیچ کدام امضاء من نیست. وجود دارد و دست خط موجود نیز دست خط من نیست، و جعلی می‌باشد، که در صورت نیاز اگر دستور فرمایید دست خط و امضاء را به تشخیص هویت و خط شناسی بفرستند و جعلی بودن آن مشخص می‌شود.

همچنین تمام بانکها مجهز به دوربین مداربسته هستند اگر فیلم‌ها را بازبینی کنند متوجه می‌شوند که بنده غیر از آن روزی که با مأمور کلانتری به آن بانک مراجعه نمودم دیگر هرگز به آن بانک نرفته ام.

ضمناً این شماره حساب در سایت اینترنتی وجود دارد که از طریق پلیس قضائی پیگیری کنید، می‌توانید محل افتتاح سایت و شبکه‌ای که استفاده شده است. را مشخص کنید. همچنین در سایت فرم افتتاح حساب شماره موبایلی موجود است، که می‌توانید از طریق مخابرات پیگیری کنید که آن سیم کارت به نام چه شخصی است و با چه افرادی مکالمه تلفنی داشته است.

طبق پرینتی که از کارکرد حساب مذکور گرفته شده مشخص شده است، که شخصی که به طور جعلی حساب را افتتاح نموده، از طریق کارت عابر بانک انتقال وجه به صورت حساب به حساب انجام داده است، که اگر دستور فرمایید مأمور مربوطه رسیدگی کنند آن افراد مشخص می‌شوند. ریاست محترم دادگاه همان طور که قبلاً ذکر کردم بنده دانشجو هستم. چرا باید به خاطر ناچیزی پول، آینده شخصی خود را به خطر بیندازم؟ !!

باکمال احترام

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *