لایحه دفاعیه مال اجاره

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
لایحه دفاعیه مال اجاره

لایحه دفاعیه مال اجاره شامل شرح مختصر قرارداد اجاره، شامل جزئیات مربوط به مال اجاره، مدت اجاره، مبلغ اجاره و سایر شرایط توافق شده بین طرفین است که هدف آن دفاع از حقوق قانونی طرف ارائه‌دهنده و قانع کردن دادگاه به پذیرش دلایل و مدارک ارائه شده و صدور رأی به نفع وی خواهد بود. در این مطلب نمونه لایحه دفاعیه مال اجاره را مشاهده خواهید کرد.

نمونه لایحه دفاعیه مال اجاره

دادیار محترم شعبه …… دادسرای عمومی انقلاب ……

احتراماً باستحضار می‌رساند:

در خصوص پرونده شماره …… مطرح در آن شعبه بعد از خرید مغازه …… از آقای …… در سال ۸۴ به مدت یک سال به فردی بنام …… به مبلغ ۵۲ هزار تومان ماهیانه جهت لباس فروشی به اجاره داده بودیم.

فرد آقای …… این مستأجر را پیدا و در بنگاه آزادی قولنامه تنظیم گردیده بود که آقای …… نیز ذیل قولنامه را امضاء نموده بود متأسفانه بعد از گذشت زمان سابقه قولنامه در بنگاه فوق پیدا نشد فقط چک‌ها مستجر که به عنوان امانت در دست ما مانده تنظیم می‌گردد.

در آخر سال ۸۸ که توسط شهرداری منطقه ۴ جهت بررسی واحدهای تجاری به مغازه اخطار داده بودند که پایان کار و اصل شناسنامه و کارت ملی پرداخت و همسرش مهناز …… جهت ارائه به شهرداری همراه سند سرقفلی به شهرداری تحویل داده شده است.

آقای …… خبر نداشته چرا در سال ۸۴ خودش برایم مستاجر پیدا کرد و حرفی نزد و همچنین چرا تمام مدارک را در اختیار ما گذاشت تا به شهرداری ارائه دهیم.

علیهذا تعداد یک برگ کپی پایان کار سند آقای …… و در گرد کپی شناسنامه و کارت ملی آقای …… و همسرش و در برگ کپی چک‌های مستجر در سال ۸۴ و گواهی بنگاه آزادی که به وی اجاره داده بودیم جهت استحضار بهره برداری به حضور حضرت عالی تقدیم می‌گردد.

با کمال احترام

نام و نام خانوادگی

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *