لایحه دفاعیه در رابطه با قفل

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
لایحه دفاعیه در رابطه با قفل

لایحه دفاعیه در رابطه با قفل شامل دو بخش اصلی است. ابتدا در مورد استفاده از قفل به دلایل امنیتی و حفاظتی ضروری بوده و هیچ‌گونه نیت سوء وجود نداشته است. وکیل با ارائه مدارک و شواهد قانونی نشان می‌دهد که استفاده از قفل مطابق با قوانین و مقررات بوده و حقوق هیچ‌کس تضییع نشده است. در ادامه ایم بحث می توانید نمونه ای از نمونه لایحه دفاعیه در رابطه با قفل را مشاهده نمایید.

نمونه لایحه دفاعیه در رابطه با قفل

بسمه تعالی

تاریخ: ……

ریاست محترم شعبه …… بازپرسی دادسرا عمومی و انقلاب ……

اینجانب …… آنچه که اطلاع دارم اینست که مرحومه با توجه به اختلافاتی که با من داشت با مردی به نام …… که خود زن و بچه داشت در جریان مسافرتی که به تبریز داشت؛ آشنا شده و با وی رابطه داشت.

از جمله مواردی که من خود شاهد آن بوده‌ام اینست که در اوایل تابستان سال ۸۶ مرحومه خانم …… در زمانی که من در تهران بودم با من تماس گرفت و گفت می‌خواهم به بهانه معالجه‌ی دخترم به تهران بیایم و با دوستم …… بـه شـمال برویم که بعداً به تهران رفت و با آن آقا و با دوستش خانم …… به چالوس رفتند و یک سوئیت دو خوابه نزدیک دریا گرفتند که دوستش با پسر و دخترم در یک اتاق خوابیدند و مرحومه …… با آقای …… هم در اتاق دیگر خوابیدند و صبح روز بعد به مشهد برگشتند.

همچنین دوستش خانم …… در جریان می‌باشد که آقای …… یک دفتر خرید و فروش لوازم خانگی برای آن مرحومه در نبش خیابان  …… اجاره کرده بود که …… یک روز دوستش خانم …… مرا به آنجا برد و نشانم داد ضمن دیدن آنجا به من گفت که این دفتر کار بهانه‌ای است برای اینکه وقتی …… به مشهد میآید مکانی برای باهم بودن آنها باشد و بعد از آن مسافرت، یک بار دیگر هم

…… به من گفت دارم میرم به تهران و از آنجا مرحومـه بـه مـن با گوشی موبایلش زنگ زد و گفت: من و …… در شمال هستیم و عشق و حال می‌کنیم و چقدر خوش میگذرد که بعد معلوم شد با آن مرد در شمال بوده است.
و در مورد جریان آشنایی مرحومه …… با آقای …… به دوستش خانم …… اینگونه تعریف کرد که من برای پیگیری پرونده خسارت تصادفم در سال ۸۵ که به تبریز رفته بودم در کنار خیابان که ایستاده بودم ایشان مرا سوار ماشین کرد و وقتی به وی گفتم می‌خواهم‌ النگویم را بفروشم؛ گفت: من به تو پول می‌دهم و به این ترتیب با هم دوست شدیم من با این وصف که نامبرده مهدورالدم می‌باشد نامبرده را به قتل رساندم.

با کمال احترام

نام و نام خانوادگی

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *