لایحه دفاعیه در پرونده مزاحمت

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
لایحه دفاعیه در پرونده مزاحمت در ملک

یکی از مهم ترین لایحه ها، لایحه دفاعیه در پرونده مزاحمت ملکی است. به این معنی که فردی بدون اینکه ملکی را از صاحب آن خریداری کرده باشد یا از تصرف آن خارج کرده باشد، باعث مزاحمت در مالکیت او می شود. در ادامه نمونه ای از لایحه دفاعیه در پرونده مزاحمت را مشاهده می‌کنید.

لایحه دفاعیه در پرونده مزاحمت

بسمه تعالی

تاریخ: ……

ریاست محترم دادسرای عمومی ……

لایحه ضم شکایت کیفری

سلام علیکم؛

سرویس

۱۸۲۹

احتراماً به استحضار می‌رساند در تاریخ …… در زمانی که همسر اینجانب از ماموریت …… به …… آمده بودند در گوشی تلفن همراه ایشان متوجه تماس­های مکرری شدم و یک عدد پیام کوتاه شدم.

از همسرم پرسیدم و ایشان اظهار نمودند که این راننده تاکسی بیسیم می‌باشد که طی ۲۰ روز گذشته با من از محل کار در پایان وقت کاری برای برگشت به منزل هماهنگی می‌کند.

وقتی پیام کوتاه را نگاه کردم متوجه شدم که راننده نوشته که (کجایی؟ چه خبر؟) که من اظهار داشتم، این راننده است این پیام کوتاه چه معنی دارد؟ بعد از زنگ زدن به این آقا که چرا در ساعت ۲ بعد از ظهر این همه تماس گرفته و پیام ارسال کرده‌ای و علت کارش را جویا شدم؟

پاسخ دادند که من می‌خواهم برای آخر شب (پایان وقت کار خانم من هماهنگی کنم) تا این که در شب پنجشنبه خانم من گفتند که این آقا دوباره مزاحمت ایجاد نموده و وقتی که به تاکسی بیسیم ۱۳۳ تماس گرفتم تا مجبور نشوم با ایشان برگردم ایشان مرا با تهدید مجبور نموده که سوار ماشین این ایشان شوم که ناچار شدم که تاکسی ۱۳۳ را هم کنسل کنم که این در سیستم ۱۳۳ ثبت می­باشد.

نامبرده در داخل ماشین اظهار نموده که من عکسی از همسرت (اینجانب) دارم و از تمام زندگی شما خبر دارم و می‌دانم که وضع شوهرت خوب است بنابراین باید به من کمک کنید و به تعبیری علناً قصد اخاذی و گرفتن حق‌السکوت از همسرم را داشته است. ‌

البته لازم به ذکر است اینجانب به همسرم اعتماد کامل دارم و اگر ایشان ناچار به ارسال پیامی در مقابل پاسخ به پیامهای ایشان را شدند تنها به صرف تامین جانی همسر و حفظ آبرو بوده است.

در مدتی که همسرم در ……به سر می‌برد ه با تماسهای مکرری که با همسرم داشته او را تهدید می‌کرده که بلایی سر شوهرت می­آورم و تو باید به من کمک کنی و دائماً با پیامهای کوتاه خود همسرم را اذیت می‌کرده، قبلاً هم مبلغ یکصد و پنجاه هزار ریال به عنوان قرض‌الحسنه از همسرم دریافت نموده و در شب پنجشنبه گذشته ۸۹/۲/۱۶ مجدد مبلغ دویست هزار ریال اخاذی کرده که باید همسرت برای من یک ماشین تهیه کند و دیگر کاری به تو و همسرت ندارم.

با اعلام موارد فوق پیگرد قانونی و اشد مجازات وی مورد استدعاست.

با تقدیم احترام

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *