لایحه دفاعیه تحویل آپارتمان

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
لایحه دفاعیه تحویل آپارتمان

لایحه دفاعیه تحویل آپارتمان به بررسی تعهدات قراردادی طرفین و ارائه شواهد و مدارک جهت اثبات انجام تعهدات یا موانع موجود در تحویل آپارتمان می‌پردازد. همچنین، نکات حقوقی مرتبط با قرارداد و شرایط تحویل را تجزیه و تحلیل می‌کند. در این مقاله نمونه ای از لایحه دفاعیه تحویل آپارتمان را مشاهده می‌کنید که شخص خوانده شده از طرف دادگاه برای دفاعیه به دادگاه ارائه می‌دهد.

نمونه لایحه دفاعیه تحویل آپارتمان

بسمه تعالی

تاریخ: ……

شورای محترم حل اختلاف حوزه ……

لایحه

موضوع: پرونده کلاسه ……

سلام علیکم،

احتراماً باستحضار می‌رساند:

در پرونده کلاسه فوق که وقت رسیدگی برای روز …… ساعت …… صبح تعیین گردیده؛ مراتب ذیل را مطابق ماده ۹۳ ق.آ.د.م. به استحضار شورای محترم می‌رساند:

اینجانب …… فرزند …… به عنوان خوانده حسب دادخواست آقای …… به رسیدگی دعوت شده‌ام.

مطابق مبایعه نامه …… برابر مفاد، مندرجات و شرایط آن، یک واحد آپارتمان شرکت تعاونی مسکن کارگران مصالح ساختمانی واقع در …… شهرداری …… را به خواهان پیش فروش نمودم. تحویل آپارتمان با موافقت خریدار بعهده شرکت تعاونی مذکور می‌باشد.

قرارداد واگذاری به اطلاع شرکت تعاونی رسیده و با حضور طرفین معامله در شرکت تعاونی واگذاری و کلیه کارهای مربوط به آن را شرکت تعاونی مذکور بعهده گرفته است.

و بطور کلی نام اینجانب حذف و در شرکت تعاونی پرونده بنام آقای …… ثبت شده است. اینجانب در اینخصوص هیچگونه مسئولیتی ندارم. دعوی خواهان متوجه اینجانب نیست.

باستناد بند ۴ ماده ۸۴ ق.آ.د.م. قرار رد دعوی خواهان مورد استدعاست.

با تقدیم احترام

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *