لایحه اعتراضیه در پرونده تجدید نظر مطالبه وجه پرداختی قرض‌ الحسنه

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
لایحه اعتراض در پرونده تجدید نظر مطالبه

در این لایحه درخواست می‌شود که با درنظرگرفتن اعتراضات مطرح شده و مستندات پیوستی، درخواست مربوط به لغو یا کاهش مبلغ مطالبه شده به منظور رفع نارضایتی‌ها و توافقی که از طریق مذاکره و توافق صورت گیرد. در ادامه می‌توانید نمونه از لایحه اعتراض در پرونده تجدید نظر مطالبه وجه پرداختی قرض‌الحسنه را مشاهده نمایید.

لایحه اعتراض در پرونده تجدید نظر مطالبه وجه پرداختی قرض الحسنه

بسمه تعالی

تاریخ: ……

ریاست محترم دادگاه‌های تجدید نظر ……

موضوع: پرونده کلاسه ……

سلام علیکم،

احتراماً باستحضار می‌رساند:

در پرونده کلاسه فوق اخطاریه و ضمائم به اینجانب …… با وکالت آقای ……ابلاغ گردیده؛ اینک در مهلت مقرر قانونی و مستنداً به ماده ۳۴۶ ق.آ.د.م. مبادرت به اعلام پاسخ می‌نمایم.

اولاً- در پرونده کلاسه فوق بموجب دادنامه شماره …… دادخواست آقای …… دایر بر استرداد مبلغ ده میلیون تومان قرض‌الحسنه منتهی به صدور قرار رد دعوی شده است.

ثانیاً- – وکیل محترم خواهان بدوی در مورد ایراد دادگاه از جهت اینکه؛ تا زمانیکه راجع به اصل قرارداد اجاره و فسخ آن تعیین تکلیف به عمل نیاید امکان مطالبه وجه ناشی از آن میسور نمی‌باشد و دعوی در وضعیت فعلی به نحو قانونی اقامه نگردیده؛ اعلام داشته که در متن دادخواست و یا در صفحه دوم به موضوع قرارداد فسخ اجاره اشاره شده است، جواباً اعلام می‌دارد که آقای وکیل محترم استحضار دارند که ملاک ستون خواسته است و بایستی خواسته به طور کامل در ستون خواسته درج و مقوم گردد.

با عرض مراتب فوق و با عنایت به اینکه تجدیدنظر خواه در این مرحله هیچگونه دلیل و مدرک جدیدی ابراز و ارائه ننموده، مستنداً به ماده ۳۵۱ ق.آ.د.م. تقاضای صدور حکم بر تأیید و استواری دادنامه تجدیدنظر خواسته مورد استدعاست.

با تقدیم احترام

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *