لایحه دفاعیه ممانعت از حق ایجاد مزاحمت

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
لایحه دفاعیه ممانعت از حق ایجاد مزاحمت

لایحه دفاعیه ممانعت از حق ایجاد مزاحمت توسط فرد یا سازمانی در دادگاه یا مراجع قضایی ارائه می‌شود تا از سوی طرف مقابل در مواجهه با اتهامات مرتبط با ایجاد مزاحمت دفاع کند. در ادامه نمونه ای از لایحه دفاعیه ممانعت از حق ایجاد مزاحمت را مشاهده می‌کنید.

درج لایحه دفاعیه ممانعت از حق ایجاد مزاحمت

بسمه تعالی

تاریخ:……

ریاست محترم دادگاه‌های تجدیدنظر استان ……

با سلام

احتراماً به اینجانب به وکالت از آقای …… فرزند …… در پرونده کلاسه …… و …… که متهمی به دادنامه شماره …… از سوی شعبه …… دادگاه عمومی بخش گردیده در موعد مقرر قانونی اعتراض خود را اعلام و خواهان رسیدگی مجدد را دارد، با این توضیح که خانم …… فرزند …… شکوائیه مبنی بر: 1- تخریب سامان زمینی کشاورزی 2- تخریب ۳- ممانعت از حق ۴- ایجاد مزاحمت مطرح که در نهایت دادگاه محترم بدوی حکم برائت بر موکل به سه ماه حبس از باب تخریب صادر نموده است.

  1. متأسفانه باید گفت که شکوائیه مطورحه که براساس اسناد و مدارک و دلایل بوده و صرفاً یک ادعای کذب می‌باشد چرا که برابر مدرکیه پیوستی در آن مسیر راهی با قدمت حداقل ۴۰ سال وجود داشته که از ناحیه پدر شاکیه احداث شده و در آن رفت و آمد صورت می‌گرفته است و بعد از آن نیز این ملک توسط مادرش به شخصی بنام آقای …… انتقال پیدا نموده است و در واقع مالک این ملک آقای …… بوده که خانم …… ؟؟؟
  2. در آن مکان از سوی دهیاری روستا آن پیوست شده است.
  3. مهمتر از همه اینکه موکل نسبت به نظریه کارشناسی بدوی اعتراض شده که همچنان در دادنامه قید شده است تخریبی مشاهده نشده است که جلب توجه دادگاه محترم را به این موضوع مورد تقاضا دارم
  4. موکل شهودی نیز داشته که همگی حاضر به شهادت بوده که در آن مکان جاده عبوری با قدمت ۴۰ ساله بوده و اصلاً تخریبی صورت نگرفته است.
  5. متأسفانه دادگاه محترم بدوی هیچگونه توجهی به دفاعیات صورت گرفته ننموده و در نهایت احترام به محکومیت موکل به حبس نموده‌اند در نهایت از دادگاه محترم خواهان رسیدگی و دستور در جهت تشکیل جلسه و دعوت از طرفین دعوی در جهت کشف واقع را مورد تقاضا دارم.

با کمال احترام

نام و نام خانوادگی

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *