لایحه دفاعیه در پرونده اعسار و تقسیط

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
لایحه دفاعیه در پرونده اعسار و تقسیط

اگر به دنبال لایحه تخصصی دفاعی برای اولین جلسه رسیدگی به دعوای اعسار محکوم علیه هستید، در ادامه می‌توانید نمونه ای از لایحه دفاعیه در پرونده اعسار و تقسیط را مشاهده کنید.

لایحه دفاعیه در پرونده اعسار و تقسیط

بسمه تعالی

تاریخ: ……

ریاست محترم دادگاه‌های تجدید نظر ……

وسیله دفتر محترم شعبه ۱۰۲ دادگاه عمومی جزایی ……

موضوع: پرونده کلاسه ……

سلام علیکم،

احتراماً باستحضار می‌رساند:

در پرونده کلاسه فوق اخطاریه و ضمائم به اینجانب …… ابلاغ گردیده؛ اینک در مهلت مقرر قانونی و مستنداً به ماده ۳۴۶ ق.آ.د.م. مبادرت به اعلام پاسخ می‌نمایم.

اولاً- آقای …… در پرونده کلاسه فوق به پرداخت تقسیطی محکوم به …… تومان از قرار ۲ میلیون تومان نقد مابقی ماهی ۲۰۰ هزار تومان با ده درصد افزایش سالیانه محکوم گردیده است.

ثانیاً- – اظهارات تجدیدنظر خواه در لایحه تسلیمی همان اظهاراتی بوده که قبلاً و در مراحل اولیه اعلام و اظهار نموده و تکرار همان مطالبی است که قبلاً عنوان کرده است.

تجدیدنظر خواه وضعیت زندگی و خانواده خود را توضیح داده و اعلام داشته که تحت پوشش کمیته امداد است که اینها بهانه‌ای بیش نیست در قبال اظهارات ایشان اعلام می‌کنم بنده هم فردی کارگر، دارای عیال و اولاد هستم. هیچ بضاعت مالی هم ندارم، تمام اندوخته زندگی را خرج مداوای خود کرد‌ه‌ام. ۱۱ سال قبل مرا با چاقو مورد ایراد جرح قرار داده که تاکنون دیه را نپرداخته است.

با عرض مراتب فوق و با عنایت به اینکه تجدیدنظر خواه در این مرحله هیچگونه دلیل و مدرک جدیدی ابراز و ارائه ننموده، مستنداً به ماده ۳۵۱ ق.آ.د.م. تقاضای صدور حکم بر تأیید و استواری دادنامه تجدیدنظر خواسته مورد استدعاست.

با تقدیم احترام

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *