استدعای رسیدگی و حکم طلاق با لحاظ توافق زوجین

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
استدعای رسیدگی و حکم طلاق با لحاظ توافق زوجين

استدعای رسیدگی و حکم طلاق با لحاظ توافق زوجین به این معناست که هر دو طرف، به صورت مشترک و با توافق کامل، درخواست جدایی را به دادگاه ارائه می‌دهند و از دادگاه می‌خواهند که بر اساس توافقات میان آن‌ها، حکم طلاق صادر شود.

استدعای رسیدگی و حکم طلاق با لحاظ توافق زوجین

ریاست محترم حوزه قضایی خانواده ……

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند:

وفق مندرجات نکاحنامه رسمی به شماره ۱۳۸۸۷ مورخ ۱۳۸۱/۶/۲۴ تنظیمی در دفتر ثبت ازدواج شماره ۱۲ حوزه ثبتی …… با مهر المسمی به تعداد ۴۰۰ (چهارصد) عد سکه تمام بهار آزادی در علقه زوجیت رسمی و دائم «آقای …. » واقع علی ایحال با توجه به مشکلات عدیده حادث شده فیما بین زوجین و عدم تفاهم اخلاقی، ایضاً عدم اصلاح ذات البین فیمابین زوجین، ادامۀ زندگی مشترک مشارالیهما امکان پذیر نمی­باشد.

نظر به اینکه وفق مندرجات توافقنامه تنظیمی به تاریخ ۱۳۹۲/۸/۶ ممضی به امضاء و اثرانگشت زوجین و ممضی به و ممهور به مهر وکلای طرفین خانم …… جمیع حق و حقوق شرعی و قانونی خود اعم از مهر المسمى اجرت المثل و نفقه ایام زندگی مشترک را براساس مندرجات توافقنامه مورخ ۱۳۹۲/۸/۶ از زوج دریافت نموده، ایضاً الباقی مهریه از جانب زوجه در حق زوج بذل گردیده است.

علیهذا با عنایت به مندرجات توافقنامه مورخ ۱۳۹۲/۸/۶ از آن مقام محترم استدعای رسیدگی و اصدار گواهی عدم امکان سازش حکم طلاق با لحاظ توافق زوجین را دارد.

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *