تقاضای رفع ابهام حکم در مرحله اجرا

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
تقاضای رفع ابهام حکم در مرحله اجرا

تقاضای رفع ابهام حکم در مرحله اجرا به معنای درخواست از دادگاه یا مقام قضایی است تا ابهامات موجود در حکم صادره را روشن کند، تا در زمان اجرای حکم هیچ گونه اشتباه یا سوء تفاهمی به وجود نیاید. این درخواست معمولاً زمانی مطرح می‌شود، که متن حکم مبهم یا نامشخص باشد و نیاز به توضیح بیشتری داشته باشد.

 نحوه تقاضای رفع ابهام حکم در مرحله اجرا

 محضر مبارک ریاست، محترم دادگاه عمومی شهر …… 

با سلام و تحیت؛

احتراماً در خصوص دادنامه شماره …… مورخه …… شعبه …… دادگاه تجدیدنظر استان که تحت کلاسه پرونده …… اج در حال اجراء می‌باشد. معروض می‌دارد:

نظر به اینکه در راستای اجرای حکم این ابهام پیش آمده که این دادگاه محترم در رأی اصداری خود حکم بر مسدود نمودن چاه آب اینجانب اصدار نموده است و دادگاه محترم تجدیدنظر نیز نهایتاً ضمن تأیید دادنامه یاد شده بدوی حکم بر محدود نمودن چاه آب اینجانب اصدار نموده است، که در حال حاضر در راستای اجرای حکم در تفسیر کلمه مسدود و محدود ابهام پیش آمده که کلاً چاه آب را باید مسدود نمایند یا جزئاً؛

 این در حالیست که اینجانب شخصاً در تاریخ …… به دادگاه محترم تجدیدنظر مراجعه نموده و قضیه را با آن دادگاه محترم مطرح نموده که صریحاً اشعار داشتند که مسدود نیست و نظر اینجانبان بر محدود نمودن چاه آب طبق پروانه بهره بردای می‌باشد.

 علیهذا با عنایت به مراتب تقاضای رسیدگی و رفع ابهام از آن استدعی دارد.

با تجدید مراتب احترام …… 

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *