تقاضای اصلاح نام خوانده در پرونده اجرایی

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
تقاضای اصلاح نام خوانده در پرونده

برای تقاضای اصلاح نام خوانده در پرونده اجرایی باید به دو نکته توجه کنید. یک طرف متقاضی باید توضیح دهدکه چرا نیاز به اصلاح نام خوانده در پرونده وجود دارد. سپس با استناد به قوانین و مقررات مربوطه، توضیح می‌دهد که چرا اصلاح نام خوانده لازم و مشروع است. در این متن، نمونه تقاضای اصلاح نام خوانده در پرونده  را می بینید. گروه وکلای ایران دادگستر صفر تا صد موارد لایجه را خدمت شما عنوان می‌کنند

تقاضای اصلاح نام خوانده در پرونده

بسمه تعالی

تاریخ: ……

ریاست محترم شعبه …… دادگاه عمومی حقوقی ……

موضوع: پرونده کلاسه ……

سلام علیکم؛

احتراماً باستحضار می‌رساند:

در پرونده کلاسه فوق که وقت رسیدگی برای مورخ …… ساعت ۹ صبح تعیین گردیده؛ مراتب ذیل را مطابق ماده ۹۳ ق.آ.د.م. به استحضار دادگاه محترم می‌رساند:

اینجانب …… فرزند …… در پرونده کلاسه فوق به عنوان خوانده حسب دادخواست آقای …… به رسیدگی دعوت شده‌ام. همانطوریکه خواهان در دادخواست تسلیمی هم به آن اشاره کرده، قبلاً برای این موضوع در پرونده کلاسه …… شعبه …… دادگاه عمومی بموجب دادنامه  …… احکام رأی صادر شده و قطعی هم گردیده است و فقط نام خوانده ردیف اول در رأی دادگاه و در اجرائیه …قید شده که صحیح آن …… است.

بنابراین موضوع امر مختومه می‌باشد. چنانچه منظور خواهان اصلاح نام می‌باشد که با یک درخواست مختصر هم قابل اصلاح است، نیازی به طرح دادخواست نبوده است.

با تقدیم احترام

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *