تقاضای افزایش زمان پرداخت مهریه و تعدیل تقسیط

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
تقاضاي افزایش زمان پرداخت مهریه

تقاضای افزایش زمان پرداخت مهریه و تعدیل تقسیط معمولاً به دلیل تغییر در وضعیت مالی و اقتصادی شوهر صورت می‌گیرد، به طوری که وی قادر به پرداخت اقساط قبلی نیست و نیاز به تنظیم مجدد شرایط پرداخت دارد. در این درخواست، شوهر باید مدارک و شواهدی از وضعیت مالی جدید خود ارائه دهد تا دادگاه قانع شود و تصمیم مقتضی را اتخاذ کند.

تقاضای افزایش زمان پرداخت مهریه و تعدیل تقسیط

درج تقاضای افزایش زمان پرداخت مهریه و تعدیل تقسیط

ریاست محترم حوزه قضایی خانواده ……

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند:

برابر متون و دلایل دادخواست تقدیمی به وکالت از خواهان به استحضار عالی می‌رساند: خوانده برابر سند نکاحیه همسر شرعی و دائمی موکل می‌باشد، که صداق مندرج در سند نکاحیه ۳۵۰ عدد سکه تمام بهار آزادی به انضمام هزینه سفر حج عمره است.

از آنجایی که موکل برابر دادنامه‌های صادره از شعبه دهم دادگاه عمومی حقوقی …… محکوم به پرداخت مهریه در حق زوجه شده و برابر اقساط صادره تاکنون با استقراض از دیگران اقساط مقرره را پرداخت نموده است.

و در حال حاضر به دلیل افزایش قیمت سکه و بیکاری توان پرداخت اقساط مقرره را ندارد که اعسار و تنگدستی وی طی پرونده کلاسه …… به تأیید شهود رسیده است حالیه با عنایت به پیدایش وضع جدید مبنی بر بیکاری موکل تقاضای صدور حکم بر تعدیل تقسیط موضوع دادنامه شماره …… مورد استدعا می‌باشد،

نام و نام خانوادگی

امضاء

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *