اعتراض به منع تعقیب سرقت گوشی

جستجو
آنچه در این مقاله خواهید خواند
شبکه های اجتماعی
اعتراض به منع تعقیب سرقت گوشی

اعتراض به منع تعقیب سرقت گوشی شامل دو بخش اصلی است. در بخش اول وکیل با ارائه مدارک و شواهد جدید، تلاش می‌کند نشان دهد که دلایل کافی برای تعقیب مجدد متهم وجود دارد. همچنین در ادامه به تحلیل و نقد قرار منع تعقیب صادرشده پرداخته و دلایل قانونی و حقوقی برای لغو آن را بیان می‌کند. در ادمه می توانید نمونه ای از اعتراض به منع تعقیب سرقت گوشی که توسط وکیل تنظیم شده را مشاهده نمایید.

تنظیم اعتراض به منع تعقیب سرقت گوشی

بسمه تعالی

تاریخ: ……

حضور محترم دادیار محترم شعبه …… 

به استحضار می‌رسانم:

اینجانب …… نسبت به بسته شدن و اعلام قرار منع تعقیب به شرح ذیل اعتراض می‌نمایم:

1- جناب آقای …… هیچ مدرکی دال بر سرقت گوشی همراه خود ارائه نداده‌اند و چنانچه طبق اظهار خودشان مورد سرقت واقع شده بودند، حداقل باید مدارکی دال بر اعلام سرقت ارائه می‌دادند.

پرینت گوشی همراه و شماره‌های ثابت و همراه را نشان می‌دهد، که به عنوان مدرک جهت پیگیری و شناسائی سارق قابل استفاده است و آقای …… بعضی از این شماره‌ها را شناسایی نموده‌اند، که استفاده ایشان از گوشی دیگر و تماس با همراهشان را می‌رساند.

2- حتی چنانچه قاضی محترم پرونده ادله محکمی دال بر عدم محکومیت آقای …… بدست نیاورده باشند. دلیل بر بسته شدن پرونده سرقت کیف و گوشی اینجانب نیست. بلکه مراحل پیگیری را افزایش می‌دهد و در این‌صورت پیگیری مجدد گوشی اینجانب و پرینت موجود راه را برای پیگیری سرقت باز میگذارد. رسیدگی دادگاه محترم به سرقت انجام شده و دستگیری سارقین حداقل تقاضای من از دادگستری محترم می‌باشد، لذا با بسته شدن پرونده مخالف و تقاضای رسیدگی و پیگیری آن را دارم.

3- درضمن چون اینجانب از جمعه تا دوشنبه در حال سفر و اقامت در تهران به صورت هفته درمیان می‌باشم و بقیه ایام هفته در شهرستان تدریس می‌کنم. چنانچه مقدور است، برای تعیین وقت رسیدگی و حضور در دادگاه با اینجانب همکاری شود با تشکر و امتنان از توجه جنابعالی

با کمال احترام

نام و نام خانوادگی

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *